Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flexy

Znacie jakieś fajne grupy na fb

Polecane posty

Gdzie można poznać fajnych ludzi.Towarzystwo w wieku od 30lat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niet, ale jak poszukasz to moze znajdziesz : )

O jest i mara 🙂. Dawno Cię tu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O jest i mara 🙂. Dawno Cię tu nie widziałem.

A to pewnie dlatego, że sam rzadko zaglądasz .) Witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to pewnie dlatego, że sam rzadko zaglądasz .) Witam!

No tylko na chwilę wieczorami. Co z tym barszczem wigilijnym hehe. Próbowałaś robić z octem? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tylko na chwilę wieczorami. Co z tym barszczem wigilijnym hehe. Próbowałaś robić z octem? 🙂

Wigilijny tradycyjnie był z torebki : ) 

ale trochę wcześniej ugotowalam prawdziwy... taki do ziemniaków i faktycznie odrobina octu się sprawdza : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden składnik można dodac... jabłko pokrojone w cząstki albo przynajmniej obierki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wigilijny tradycyjnie był z torebki : ) 

ale trochę wcześniej ugotowalam prawdziwy... taki do ziemniaków i faktycznie odrobina octu się sprawdza : ) 

Można dodać więcej octu i troszkę cukru. Wychodzi wtedy taki fajny słodko kwaśny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można dodać więcej octu i troszkę cukru. Wychodzi wtedy taki fajny słodko kwaśny 🙂

Ok. dzięki... czosnek tak jak tu pisano w niczym nie przeszkadza jeśli nie jest zblendowany tak jak to zrobiłam kiedyś blendujac cała zawartość : ) nie myślałam, że aż tak zdominuje to danie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak warzywa postoja w nim jakiś czas... Dzięki temu zyska bardziej intensywny kolor i jak to mawiają całość się wtedy przegryzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wystarczy jak warzywa postoja w nim jakiś czas... Dzięki temu zyska bardziej intensywny kolor i jak to mawiają całość się wtedy przegryzie : )

Na pewno tak jest. Ja czasem robię szybką pizzę. Mam taki przepis na fajnie smakujący i szybki farsz który nadaje się też na zapiekanki, krokiety itp. ale ok. Bo temat chyba nie o tym 🙂. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde już będzie Wielkanoc😉Teraz zur bedzie😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na pewno tak jest. Ja czasem robię szybką pizzę. Mam taki przepis na fajnie smakujący i szybki farsz który nadaje się też na zapiekanki, krokiety itp. ale ok. Bo temat chyba nie o tym 🙂. Pozdrawiam.

Ja robię pizzę z patelni.Rewelka.Dawaj przepis na farsz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja robię pizzę z patelni.Rewelka.Dawaj przepis na farsz 

Pieczarki,cebula i papryka + sól, pieprz itp. Posiekać usmażyć wyłożyć na ciasto potrzeć ser i gitara można piec.

Pizza z patelni 🤔 ciekawa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na pewno tak jest. Ja czasem robię szybką pizzę. Mam taki przepis na fajnie smakujący i szybki farsz który nadaje się też na zapiekanki, krokiety itp. ale ok. Bo temat chyba nie o tym 🙂. Pozdrawiam.

Widzę, że koleżance nie będzie przeszkadzało jeśli podzielisz się przepisem... Być może wiele osób z niego skorzysta. Ponoć prawdziwa pizza to ta po której zjedzeniu nawet całości nie czujesz w sobie gniota... czyli nie jest ci ciężko... Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kurde już będzie Wielkanoc😉Teraz zur bedzie😆

Akurat żurek raczej odpada... chyba że bez kiełbasy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pieczarki,cebula i papryka + sól, pieprz itp. Posiekać usmażyć wyłożyć na ciasto potrzeć ser i gitara można piec.

Pizza z patelni 🤔 ciekawa opcja.

1 jajko, 4 lyzki mleka, troche soli lub przypraw, 50g mąki (mozna mieszac rodzaje), troche proszku do poeczenia(z pol lyzeczki max).Wylać na patelnię bez tłuszczu,jak się zetnie przełożyć na drugą stronę i położyć dowolne składniki na górę.Przykryc pokrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1 jajko, 4 lyzki mleka, troche soli lub przypraw, 50g mąki (mozna mieszac rodzaje), troche proszku do poeczenia(z pol lyzeczki max).Wylać na patelnię bez tłuszczu,jak się zetnie przełożyć na drugą stronę i położyć dowolne składniki na górę.Przykryc pokrywka

Muszę wypróbować 🙂. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Muszę wypróbować 🙂. Dzięki.

Na zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×