Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona1ona22

Tęsknię jak cholera!

Polecane posty

No i cóż mam na to powiedzieć?

On jest realny. Absurdalne jest uczucie, które z każdym dniem... miesiącem wzrasta. Kurdę i do tego jeszcze ta bezsilność...

Wkurzające to!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Realny ale nieosiągalny a może tylko chwilowo niedostępny. Pielęgnuj uczucia do momentu aż będzie blisko a wtedy poczujesz że jednak było warto. Nie ma co się denerwować bo złość piękności szkodzi i niszczy wszystko co w Nas piękne. Może to tylko sprawdzian

Ot testerzy się znaleźli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Realny ale nieosiągalny a może tylko chwilowo niedostępny. Pielęgnuj uczucia do momentu aż będzie blisko a wtedy poczujesz że jednak było warto. Nie ma co się denerwować bo złość piękności szkodzi i niszczy wszystko co w Nas piękne. Może to tylko sprawdzian

Patrząc na sytuację, to bardziej nieosiągalna jestem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Patrząc na sytuację, to bardziej nieosiągalna jestem ja.

Niech zgadnę. Masz męża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sądząc po tym co piszesz to sama sobie sprawiasz ten ból i obwiniać możesz tylko siebie. Jeśli szczęście jest na wyciągnięcie ręki to nie uciekaj przed tym co piękne.

Zapewne jest tak, jak piszesz. Tylko, co ja mogę? Przecież nie rzucę się lubieżnie na niego 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwarzanie celowych sytuacji sprawdzających jest wg mnie świnstwem. Testować to można krem na zmarszczki ale nie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Stwarzanie celowych sytuacji sprawdzających jest wg mnie świnstwem. Testować to można krem na zmarszczki ale nie ludzi.

No pewnie. Jeżeli coś jest, to się samo dzieje. Bez planowania. Bez kalkulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a tam od razu rzucać się. Na pewno możesz zrobić coś dla swojego, możliwe że wspólnego dobra. Czekając pozbawiasz siebie szczęścia jeśli odnalazłaś je właśnie w nim.

Tak robię niemal każdego dnia, kiedy się widzimy. Co prawda w żartobliwej formie, ale... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×