Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olala2904

Mój chłopak mnie wystawił

Polecane posty

Hej! Piszę tutaj, bo nie mam się komu wygadać. Otóż sytuacja wygląda tak, że od pół roku mieszkam z chłopakiem i oboje jesteśmy na studiach. Mój chłopak od 10 lutego, aż do 12 marca ma przerwę na studiach i pojechał do rodzinnego domu, żeby pomagać tacie (w rolnictwie). Doceniam, że mu pomaga, bo to ważne (a jego ojciec ma ponad 60 lat), ale czuję się źle, ponieważ od tych ponad trzech tygodni nie ma go ze mną w domu. Miał przyjechać wcześniej, żebym tyle sama nie siedziała, ale się nie udało, więc ja pojechałam do niego na weekend. Teraz byliśmy umówieni, że dzisiaj przyjedzie, ale też nie wyjdzie to, bo z tatą sieje zboże cały dzień. Staram się zrozumieć w jakiej on jest sytuacji, bo co ma tacie powiedzieć, że jedzie do mnie i koniec pomocy, że ma sobie sam radzić? Ale z drugiej strony czuję się wystawiona, bo jednak ze mną też się na coś umawiał... Już nawet nie chce mi się go pytać kiedy w końcu tu przyjedzie, bo gdyby, nie to, że od czwartku zaczyna zajęcia, to nie wiem... może siedziałby tam kolejne 3 tygodnie. Co o tym myślicie? Jest mi przykro, po prostu, ale też staram się go zrozumieć 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×