Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Czy patrzenie na kobietę i nie pochodzenie do niej może ja denerwować?

Polecane posty

Co taka 30 letnia, inteligentna kobieta może sobie o takim kimś pomyśleć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie jesteś jej ideałem z wyglądu to pomyśli co za przegryw do niej podbija, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakąś chwilę - ciekawy dreszczyk emocji   Na dłuższą metę męczy.  Bo człowiek się glowi po dłuższym czasie ' co masz w głowie ". Także jak się na Nią już długo patrzysz to czas najwyższy działać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To już spalone jest. Powinien zadziałać od razu, a nie gapić się na nią nie wiadomo ile.

niekoniecznie, niektórzy się przez to zakoch/uja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co taka 30 letnia, inteligentna kobieta może sobie o takim kimś pomyśleć? 

Czemu tak robisz, że patrzysz i nie podchodzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co taka 30 letnia, inteligentna kobieta może sobie o takim kimś pomyśleć? 

Jeżeli na nią patrzysz to pomyśli, że ci się podoba wizualnie i tyle. Czy ją to denerwuje ? To pewnie zależy czy jej się podobasz,  jeżeli jesteś w jej typie to może być zawiedziona, że tylko się gapisz jak zaczarowany a nie działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu tak robisz, że patrzysz i nie podchodzisz? 

dostałem kosza kiedyś 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dostałem kosza kiedyś 😪

To zrób to w ten sposób

" Czesc ,dasz zaprosić się do kina ? / Kawę ? " 

zlapiecie kontakt i będzie 

happy end albo the end.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dostałem kosza kiedyś 😪

Ile planujesz się tym zasłaniać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dostałem kosza kiedyś 😪

Być może nie wszytko stracone, być może przesadzasz z tym koszem? Jak ona się zachowuje  w stosunku do ciebie? Jak patrzy ? Co robi? Faceci często są przewrażliwieni na swoim punkcie pt.ja i moje urażone męskie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dostałem kosza kiedyś 😪

Tak cię to zabolalo? Czasem dziewczyna daje kosza, bo zostala zaskoczona, a później żałuje. Jeśli mogę coś doradzić to najpierw obserwuj dziewczyny kilka dni, może nawet tygodni, żeby zobaczyć jak przy ludziach się zachowują i żeby przyzwyczaily się do widoku twojej osoby. Jeśli patrzy na ciebie i usmiecha się to wtedy dzialaj, a i kosze sa od tego, żeby wyciągać wnioski i isc dalej. Wiecej pewności siebie. 

Zachowanie faceta, który tylko patrzy, bywa z czasem irytujace, bo kobieta zastanawia się o co mu chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak cię to zabolalo? Czasem dziewczyna daje kosza, bo zostala zaskoczona, a później żałuje. Jeśli mogę coś doradzić to najpierw obserwuj dziewczyny kilka dni, może nawet tygodni, żeby zobaczyć jak przy ludziach się zachowują i żeby przyzwyczaily się do widoku twojej osoby. Jeśli patrzy na ciebie i usmiecha się to wtedy dzialaj, a i kosze sa od tego, żeby wyciągać wnioski i isc dalej. Wiecej pewności siebie. 

Zachowanie faceta, który tylko patrzy, bywa z czasem irytujace, bo kobieta zastanawia się o co mu chodzi. 

zabolało najmocniej na świecie 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porzadku, o nic sie nie martw. To calkowicie normalne. Kazdy tak robi. Kobiety sa od tego zeby na nie patrzec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zabolało najmocniej na świecie 😥

Dlaczego aż tak cię zabolało? Kochasz ją czy o coś innego chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jestem na etapie testów tego typu zachowania i sądzę że efekt samej obserwacji nie wywoła zbyt silnych reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

aktualnie jestem na etapie testów tego typu zachowania i sądzę że efekt samej obserwacji nie wywoła zbyt silnych reakcji.

Sam obserwujesz czy jesteś obserwowany?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sam obserwujesz czy jesteś obserwowany?😄

ja obserwuję, ale zauważyłem że moje działania wywołały reakcję odbicia co nie jest czymś niezwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

ja obserwuję, ale zauważyłem że moje działania wywołały reakcję odbicia co nie jest czymś niezwykłym.

Reakcja odbicia? Czyli?:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

obserwacja za obserwację.

Czyli nic takiego😄 Chyba nie wyobrażasz sobie, że podejdzie do ciebie? Musiałaby mieć pretekst, a tak to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli nic takiego😄 Chyba nie wyobrażasz sobie, że podejdzie do ciebie? Musiałaby mieć pretekst, a tak to....

już podchodziła wykorzystując błahy pretekst. ty chyba nie bardzo rozumiesz to że ja traktuję moje otoczenie jako poligon doświadczalny i nie ma w moich uczynkach żadnego zabarwienia emocjonalnego tylko chłodna kalkulacja nastawiona na zbadanie reakcji waszego bezfalicznego gatunku na różne bodźce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

już podchodziła wykorzystując błahy pretekst. ty chyba nie bardzo rozumiesz to że ja traktuję moje otoczenie jako poligon doświadczalny i nie ma w moich uczynkach żadnego zabarwienia emocjonalnego tylko chłodna kalkulacja nastawiona na zbadanie reakcji waszego bezfalicznego gatunku na różne bodźce?

No cóż, chyba nie zyskujesz przy bliższym poznaniu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

tak jakbym miał w poważaniu opinie na mój temat.

 Pisz po ludzku😄 Nie siedzę w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×