Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala1234

Problemy ze samym sobą

Polecane posty

Od dłuższego czasu nie robię kompletnie nic, wsatje rano i idę do szkoły najczęściej na jakąś część lekcji bo nie umiem tam wysiedzieć pomimo że mega lubią swoją szkole, a jak już zostaje na wszystkich lekcjach to kosztuje mnie to mega dużo jak wracam nie robię kompletnie nic zresztą tak jak w szkole nie uczę się nie odrabiam lekcji nawet z przedmiotów które lubię wieczorem ewentualnie wyjdę z przyjaciółmi posiedzieć albo do kościoła po to żeby nie siedzieć w domu i nie płakać, weekendy kończą się tak że jestem pijana w sobotę, a w niedziele idę do kościoła i do w sumie tyle z tego co robię. Już nie wiem co ja mam zrobić nie to że mi się nie chce ją nie widzę w niczym sensu nic mi nie sprawia przyjemności najchętniej zamknęłabym się w domu i noc nie robiła ale jak mam takie dni to nie mogę sama że sobą wytrzymać i wolałabym żeby mnie tu po prostu nie było nie widzę totalnie przyszłości, nawet nie chodzi o to że boję się jej po prostu nie czuję nic. Może ktoś mi powie co mam zrobić żeby zacząć funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×