Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monster

nie wiem co zrobić

Polecane posty

mam 17 lat, mieszkam blisko warszawy i jeżdżę na działkę około 100km od warszawy, mamy tam działkę sporo czasu, i poznaliśmy tam wielu ludzi, m.in. takich którzy mają swój sklep, bardzo ich lubię, ale jeszcze nie poznałem wszystkich członków rodziny, pewnego razu rodzice wrócili ze sklepu i powiedzieli że mają fajną córkę i że fajnie jakby była moją dziewczyną, jakoś sobie tego nie wziąłem do serca dopóki jej nie zobaczyłem, jest bardzo piękna i miła, podobno ma najlepszy charakter ze wszystkich swoich sióstr (ma ich kilka), chwile pogadałem i poszliśmy, od tamtego czasu nie mogę przestać o niej myśleć, wcześniej uważałem że 17 lat to za wcześnie aby myśleć o związku, teraz myślę inaczej i zastanawiam się czy do niej zagadać, iść na jakiś spacer czy coś, tylko boję się że mnie odrzuci czy coś (chociaż trochę w to wątpię bo bardzo miło mi się z nią rozmawiało i wydawało mi się że jej ze mną też), w końcu się praktycznie nie znamy, bardzo lubię jej rodziców, to bardzo mili i fajni ludzie, fajnie byłoby mieć takich teściów, nie wiem czy odważyć się i zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×