Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola29#

Czy żucie gumy lub zjedzenie tabletki na suchość w gardle może jakoś przed usg jamy brzusznej w praktyce źle wpłynąć na jej wyniki? Mam problem bo mega zasycha mi w ustach i pojawia sie przykry smak i smrod z jamy ustnej

Polecane posty

Wieczorem mam usg jamy brzusznej. Jestem zrozpaczona bo nie dosc, ze mam straszne problemy z pecherzem i nie wiem czy wytrzymam minimum godzine z pelnym pecherzem po wypiciu litra wody to jeszcze pomimo uzycia srodkow przeczyszczajacych i jedzenia plynnych rzeczy wczoraj i dzis niczego mam wrazenie ze pomimo ze sie wyproznilam to nie do konca i nie moge nic wiecej. Dodatkowo kiedy pije sama wode lub nic nie pije dluzszy czas to strasznie zasycha mi w ustach i smierdzi mi z nich. Normalnie duzo pije i jak jem normalnie to nie mam problemu az tak. Niestety tuz przed badaniem nie obejdzie sie u mnie bez gumy do zucia lub jakiegos halitominu i nie wiem czy to jakos zaszkodzi badaniu w necie pisza ze nie powinno sie zuc gumy ale mi zbyt wstyd zeby wejsc do lekarza z odorem z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×