Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PannaMigotka

Szukam partnera mailowego.

Polecane posty

Dzień dobry.
Mam 18 lat i jestem tegoroczną maturzystką. 
Szukam partnerów do mailowej korespondencji. Czerpię ogromną przyjemność z wymieniania się listami, a niestety, w moim pokoleniu nie jest to popularna forma komunikacji.

Nie mam szczególnych wymagań. Najchętniej podejmę korespondencję z Panami starszymi od siebie (tę grupę lubię najbardziej), skłonnymi do podejmowania ciekawych rozmów o życiu, śmierci i innych przygodach. Oczekuję kultury i przestrzegania zasad pisowni, choć drugie zawiera się w pierwszym. 
Zostawiam swój adres mailowy: rntkmnsk@gmail.com

Możliwe, że nie jest to najlepsza platforma do takich ogłoszeń, ale nie znam innych. Chętnie się dowiem, gdzie jeszcze mogłabym zamieścić takie ,,ogłoszenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w trudnych czasach zarazy. Zaintrygował mnie Twój wpis. Pomyślałem, że moglibyśmy wzorem bohaterów  Dekameronu Boccaccia opowiadać sobie mailowo różne ciekawe historie nie tylko dla rozrywki, ale i dla nauki. Jestem pewien, że znasz ich wiele i że chętnie się nimi podzielisz. Obiecuję ze swej strony, że też nie będziesz się nudzić. Jeśli zdołałem obudzić Twoją ciekawość, napisz na tym forum tylko jednio słowo - "TAK" i spotkamy się w innym miejscu internetu. Spotkania w realu nie przewiduję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×