Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia2244

Wstyd mi, co robić?

Polecane posty

Pracuje w urzędzie gdzie w piątek duzo osób i to wysoko postawionych, poinformowało mnie ze rząd od niedzieli wprowadzi stan wyjątkowy, ze wojsko się koszaruje, ze będzie orędzie itd. Okazało sie to totalnymi głupotami. No, ale mówiły to osoby, które są dla mnie wiarygodne i poinformowałam o tym kilku znajomych. M.in. faceta na opinii którego mi zależy. To jest mądry człowiek, nie zmartwił się moimi doniesieniami i dobrze. Ale teraz wychodzę na panikare i osobę, która rozpowiada głupoty. A może i osobę niemyśląca.  Zrobiłam w to w emocjach. Co robić? Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwały dnia przed zachodem słońca 😉 sytuacja jest tak dynamiczna, że nie wiesz czy tak nie będzie.  Ja również słyszałam takie pogłoski od dowódcy jednostki wojskowej z którym się przyjaźnie + że zostanie wygłoszone orędzie prezydenta, też to przekazała dalej, nie czuj się głupio- chciałaś dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chwały dnia przed zachodem słońca 😉 sytuacja jest tak dynamiczna, że nie wiesz czy tak nie będzie.  Ja również słyszałam takie pogłoski od dowódcy jednostki wojskowej z którym się przyjaźnie + że zostanie wygłoszone orędzie prezydenta, też to przekazała dalej, nie czuj się głupio- chciałaś dobrze.

To prawda. To może nastąpić w każdej chwili. Jednak boje się ze wyszłam na jakaś panikare i plotkare. Ech. Jeszcze dodałam ze może zrobić zakupy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda. To może nastąpić w każdej chwili. Jednak boje się ze wyszłam na jakaś panikare i plotkare. Ech. Jeszcze dodałam ze może zrobić zakupy 🤣

A niech robi! Przynajmniej w domu zostanie a nie będzie biegać jak kot z pęcherzem 😉 serio, nie przejmuje się tylko się smiej z tego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie żeby nie pisać i nie odkręcać tych słów? Tzn wytłumaczyć się ze to jednak była głupota , żeby jakoś wyjść z twarzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zamkną Warszawę na pewno się szykują 

https://pikio.pl/informacje-140320-bm-wojsko/

Ja znalazłam przed sekunda ifno, że policja będzie wzmacniana przez wojsko do kontrolowania kwarantanny. To nie jest dla mnie normalne, że angażują wojsko gdzie Policja sama by dala rade... Cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo szykuja 🙂

 

Znalazłam informacje, że wojsko będzie kontrolować razem z policją osoby na kwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z orędziem. Jeśli faktycznie będzie to coś to zacznie oznaczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×