Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gajus332

Jakie macie fantazje erotyczne?

Polecane posty

Moje to:

Seks z:

- 30-40 latką

- Obcokrajowcami różnego rodzaju (czarnoskóry, arab, chińczyk itd. itd.) (oral oraz anal na pieska, oczywiście ja bym był rżniety i ssałbym)

- 40+ letnim polakiem (tak jak w przypadku z obcokrajowcami)

- Ciocią (Ma duże cycki, mam 20 lat a ona 27, chciałbym z nią hiszpana zrobić, w sumie prawie wszystko, najchętniej to bym jej cycuchy possał)

Oraz chciałbym być w żeńskim ciele, żeby poczuć to co one zazwyczaj czują (penetracje, lodzik, mineta itd.) (bardzo bym chciał być w biologicznej płci żeńskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jesteś czasem osobą trans?

Nie wiem, ponieważ bym chciałbym być cis kobietą a nie trans kobietą, dlatego że chciałbym czuć dokładnie co one mają (okres, dokładnie tak samo seks jak one i wgl myśleć jak one)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze piszcie o fantazjach erotycznych, nie o tematach transseksualnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, lecz nie bede mial kobiecego glosu i to jest dla mnie to duży minus, natomast trans mezczyzni problemu nie mają gdyż przechodzą dzięki testosteronowi mutacje... 
a wolalbym miec zenski glos zeby nie wyjsc na jakiegos dziwaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał z żona iść do klubu swingersow i żeby w erotycznym stroju żonka paradowała naga jakas siateczka itp z pipa na wierzchu 

oczywiscie nic więcej a seks tylko ze mną ale było by to pewnie mega kręcące kochać się gdzieś między ludźmi co to widza 

zona się nawet zgodziła jednak nadal jest to fantazja i może kiedyś się spełni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam dziewczyn do zabawy w doktora w wieku od 18 do 25 lat   gawrty@interia.pl kontakt na meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym chciał z żona iść do klubu swingersow i żeby w erotycznym stroju żonka paradowała naga jakas siateczka itp z pipa na wierzchu 

oczywiscie nic więcej a seks tylko ze mną ale było by to pewnie mega kręcące kochać się gdzieś między ludźmi co to widza 

zona się nawet zgodziła jednak nadal jest to fantazja i może kiedyś się spełni 

Zamaskowany też mam podobną fantazje... Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie nie ma swingowania, bo jest koronawirus

koronawirus to jedyne, co widzę

koronawirus to jedyne, co słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×