Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Lubicie ludzi z pracy?

Polecane posty

Mam kontakt pewnie z jakimiś 50 osobami i że 20 lubię reszta mnie drażni. A jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzie są założenia takiego : że nie ma przyjaźni w robocie.  

Nie którzy obalają ten mit : lubią się i po pracy jest ta przyjaźń . 

A moje zdanie jest takie że nie zależnie gdzie jestem a człowiek jest w porządku to Go lubię.  

I to normalne że w skali na 50 osób nawet więcej niż 20 Cie będzie drażnić.  Nie przeszliście tej bariery która pozwoli stwierdzić nawet : kim na prawdę jest i czy jestem w stanie go lubić.  A patrzeć na zachowanie z boku ? Wyprowadza często z równowagi i już po samych pozorach można kogoś nie trawić 😐 i czasem jest sytuacja że z kimś nawiazesz kontakt i zdajesz sobie sprawę : jak mocno się myliles o danym człowieku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak leży, ja ogólnie lubię swoich ludzi z pracy. tych co dali "czadu" to zwolniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Mam kontakt pewnie z jakimiś 50 osobami i że 20 lubię reszta mnie drażni. A jak u was

 30 osób trawie  jakieś  10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam kontakt pewnie z jakimiś 50 osobami i że 20 lubię reszta mnie drażni. A jak u was

Jest jedna, może dwie osoby za którymi nie przepadam, resztę bardzo lubię 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam kontakt pewnie z jakimiś 50 osobami i że 20 lubię reszta mnie drażni. A jak u was

Im dłużej z nimi przebywasz tym lepiej ich poznajesz.Lubię wszystkie chociaż każda jest inna.Ale znamy się już przeszło 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych bardzo, innych w ogóle. Nie trawię nawet ich obecności, bo ich fałsz mnie do mdłości doprowadza wręcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

małpa z awatara jestes bys sie nadawal na okladke krzyzowki

Ten grzyb na głowie wydawał mi się najpiękniejszą męska fryzurą, a zaczęło się od Nicka Cartera. Coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przypomniałas mi o moim meskiem ideale, Nicolas Cage:classic_love:taki fryz malo komu pasuje taka d u pa na czole. Bleee

Ten Cage? Jezu nie oglądam z nim filmów bo patrzeć na niego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jest bardzo ekspresyjny i moim zdaniem ma to cos w tych magnetycznych niebieskich oczach, ale gusta sa rozne 

Podziękuję mimo wszystko. Nic mnie nie przekona by zmarnować 2 godziny na oglądanie faceta który mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×