Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flexy

Boicie się?

Polecane posty

Jak Wasze nastroje w ostatnich dniach?Jak spędzacie dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja codziennie wychodzę na rower 😎 

Ja biegam tam gdzie nie ma ludzi.Znajomym sie nie przyznaje.Raz tylu powiedziałam to byl lincz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja biegam tam gdzie nie ma ludzi.Znajomym sie nie przyznaje.Raz tylu powiedziałam to byl lincz

No dobrze, trzymać odległość a na rowerze najlepiej  z dala od innych😷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie. absurdalnym jest bać się tego co konieczne i nieuniknione.

 

śmierć przez chorobę grypopodobną jest całkiem litościwym wyrokiem, są takie które bolą dużo bardziej.

Czyli uważasz że to jest selekcja naturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem w tyle dobrej sytuacji, ze mieszkam pod miastem. I mogę wyjść sobie codziennie na spacer nad rzekę, gdize co najwyżej spotkam się z lisem ( a aktywność lisów i bażantów  w ostatnich dniach widuje sporą). Przeprowadzilam się do domku w zeszłym roku Wcześniej mieszkałam w bloku w centrum miasta i w sumie w takiej sytuacji byłoby mi ciężej. 

Tak w mieście jest ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

samo istnienie wirusów jak najbardziej. ale poszczególne epidemie w obecnych czasach mogą równie dobrze być celowym działaniem człowieka.

Też tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

samo istnienie wirusów jak najbardziej. ale poszczególne epidemie w obecnych czasach mogą równie dobrze być celowym działaniem człowieka.

Na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

samo istnienie wirusów jak najbardziej. ale poszczególne epidemie w obecnych czasach mogą równie dobrze być celowym działaniem człowieka.

Ja mam nadzieję że odpowiedni ludzie wyciągną odpowiednie wnioski i nie będą już eksperymentować na tych świństwach lub przynajmniej zabezpieczą to odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Staram się nie myśleć o epidemii jako o fatum, które może nas dopaść. Martwię się co będzie później, tak przypuśćmy za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Staram się nie myśleć o epidemii jako o fatum, które może nas dopaść. Martwię się co będzie później, tak przypuśćmy za pół roku.

Mnie też to przeraża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Staram się nie myśleć o epidemii jako o fatum, które może nas dopaść. Martwię się co będzie później, tak przypuśćmy za pół roku.

Będzie 30% bezrobocie, ubóstwo, głód i ludzie którzy jeszcze tak niedawno byli bogaci pogrążą się w depresji.

Oczywiście jeżeli epidemia nastąpi. Ja cały czas mam nadzieję że nie. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Będzie 30% bezrobocie, ubóstwo, głód i ludzie którzy jeszcze tak niedawno byli bogaci pogrążą się w depresji.

Oczywiście jeżeli epidemia nastąpi. Ja cały czas mam nadzieję że nie. 🙂 

Trump już ogłosił recesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja biegam tam gdzie nie ma ludzi.Znajomym sie nie przyznaje.Raz tylu powiedziałam to byl lincz

Bo to idioci nie wiedzą nic a snują domysły ja z kolei dziś w radiu usłyszałem od Lekarza żeby się ruszać i nie wariować, mówił że jest dobry spacer o ile się zachowuję we wszystkim umiar. A dodatkową sprawa wygląda na dziś dzień dzisiejszy tak że wirus mutuje i wolę zarazić się nim jak najwcześniej. Tak jak robią to np rozsądni Anglicy z punktu widzenia co się dzieje. Broni biologicznej użyły albo jedni albo drudzy i virusem już zakażeni są wszyscy, to co się mówi to bujda.. prawdopodobnie użyli virusa ci którzy to zrobili.😷😷😹😣🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Bo to idioci nie wiedzą nic a snują domysły ja z kolei dziś w radiu usłyszałem od Lekarza żeby się ruszać i nie wariować, mówił że jest dobry spacer o ile się zachowuję we wszystkim umiar. A dodatkową sprawa wygląda na dziś dzień dzisiejszy tak że wirus mutuje i wolę zarazić się nim jak najwcześniej. Tak jak robią to np rozsądni Anglicy z punktu widzenia co się dzieje. Broni biologicznej użyły albo jedni albo drudzy i virusem już zakażeni są wszyscy, to co się mówi to bujda.. prawdopodobnie użyli virusa ci którzy to zrobili.😷😷😹😣🙂

O tym mutowaniu to chyba tak od siebie powiedziałeś . Ja słyszałam coś innego. Im później zachorujesz tym lepiej, bo wtedy nie jest już tak mocno zjadliwy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trump już ogłosił recesję.

Szkoda że się zamknęli na Europę. Mam nadzieję że nie na długo i że sobie z epidemia poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O tym mutowaniu to chyba tak od siebie powiedziałeś . Ja słyszałam coś innego. Im później zachorujesz tym lepiej, bo wtedy nie jest już tak mocno zjadliwy🙂

Jak się wycwani bardziej na ludziach zrobi się słabszy? Hmm🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Jak się wycwani bardziej na ludziach zrobi się słabszy? Hmm🙂

Wycwani? Co masz na myśli?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boję się o innych, mam dziwne wewnętrzne przekonanie, że jak złapię, to przeżyję bez szwanku. dużo się modlę i szukam pozytywnych informacji

boję się, co będzie potem i kiedy będzie potem. gdy będziemy się zmagali ze skutkami ekonomicznymi, a każdy sklep, kino, teatr i przychodnia będzie się wszystkim kojarzył z niebezpieczeństwem. nie wyobrażam sobie tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

garść dobrych info, które krążą po necie

x

UWAGA! To jest DUŻO Dobrych wiadomości 😍🔥↙️↙️↙️ "Otrzymałem tę wiadomość z różnych źródeł (Virgin Galactic i Tony Robbins, więc nie jestem pewien, kto jest oryginalnym źródłem uznania, ale kimkolwiek jest, DZIĘKUJĘ!) Pozytywne wiadomości dotyczące korona-wirusa. W świecie, w którym ludzie wciąż konsumują problem, miło jest skupić się na postępach i rozwiązaniach. Co powiesz na dobre wieści? - Chiny zamknęły swój ostatni szpital korona-wirusowy. Za mało nowych przypadków, aby je utrzymywać. - Lekarze w Indiach odnieśli sukces w leczeniu korona-wirusa. Połączenie stosowanych leków: lopinawir, retonowir, oseltamiwir wraz z chlorfenaminą. Będą sugerować ten sam lek na całym świecie. - Naukowcy z Erasmus Medical Center twierdzą, że znaleźli przeciwciało przeciw korona-wirusowi. - 103-letnia chińska babcia całkowicie wyzdrowiała z COVID-19 po 6 dniach leczenia w Wuhan w Chinach. - Apple ponownie otwiera wszystkie 42 sklepy w Chinach, - Klinika Cleveland opracowała test COVID-19, który daje wyniki w godzinach, a nie dniach. - Dobre wieści z Korei Południowej, gdzie liczba nowych spraw spada. - Eksperci twierdzą, że Włochy mocno ucierpiały tylko dlatego, że mają najstarszą populację w Europie. - Naukowcy w Izraelu prawdopodobnie ogłoszą opracowanie szczepionki korona-wirusowej. - 3 pacjentów z korona-wirusem Maryland w pełni wyzdrowiało; w stanie wrócić do codziennego życia. - Sieć kanadyjskich naukowców robi doskonałe postępy w badaniach Covid-19. - Firma biotechnologiczna z San Diego opracowuje szczepionkę Covid-19 we współpracy z Duke University i National University of Singapore. - Pierwsza pozytywna sprawa COVID-19 w hrabstwie Tulsa powróciła. Ta osoba przeszła dwa negatywne testy, które są wskaźnikiem powrotu do zdrowia. - Wszystkich 7 pacjentów leczonych w szpitalu Safdarjung w New Delhi wyzdrowiało. - Osocze od nowo odzyskanych pacjentów z Covid-19 może leczyć inne osoby zakażone Covid-19. Więc COVID-19 to nie same złe wieści. Dbajmy o siebie i skupiajmy się na bezpieczeństwie osób najbardziej narażonych. 🙏😘 P.S. To już ode mnie 🙂 wiedziałem ze będzie magiczna szczepionka... no cóż... to było logiczne ze to początek masowych szczepień ale i tak jest bardziej optymistycznie niż ta cała nagonka medialna ◇ wirus może być jedną wielką ściemą◇ ❤️❤️🎁 Dzięki Piotr Mosio za podzielenie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mutacja to jest losowość, nie mamy na to wpływu. jeśli wirus zmutuje to dostaje nową nazwę, bo staje się czymś innym do wersji która znaliśmy wcześniej. grypa gdyby zmutowała to nie byłaby już grypą. nie mamy na to wpływu.

🤔 ch;uj nie znam sie

ja słyszałam, że grypa jest co sezon inna, szczepionki na nią to w większości placebo, poza tym nie miałam nigdy grypy, ale miałam inne wirusy i jakoś sobie z nimi radziłam, działały na mnie leki na nie itd. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Powiem Wam co będzie.w USA  wynajdą szczepionkę, i sobie jakoś poradzą a my będziemy tak samo ubezpieczeni małym stopniem umieralności. Kraje 3 świata polegną w walce. ruscy jak to oni zapija virusa i jako jedyni na całym świecie epidemia ich ominie...dziwnym trafem.. ale za to co zrobimy my sami na to co planują iluminwtii to kwestia otwarta prawdopodobnie..xd 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No jest szansa że pieniądze stracą na wartości trochę, że zabiorą w imię sprawiedliwości społecznej, można też stracić lub zarobić na kryzysie 😕

Jak zalegalizuje się zioło to będzie hossa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Boje się, wstaje ruchy w portfelu potem gram w horajzon potem kafe

O portfel mam rozumieć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie - Nie , nie boje sie.

Jak spedzam czas ? - Bardzo pracowicie.

Zgadzam sie z opinia , ze najgorsze bedzie to co bedzie "potem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

2 minuty temu, jamuonmi napisał: O portfel mam rozumieć.;) X portfel zdrowie moje i mamy 😞

Musi być dobrze, nie wpadajmy w depresje:)

Ja też mam rodzinę, daleko i bliżej. Wspieramy się wzajemnie:) ciepłym słowem.

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musi być dobrze, nie wpadajmy w depresje:)

Ja też mam rodzinę, daleko i bliżej. Wspieramy się wzajemnie:) ciepłym słowem.

🙂

💚

 

2 minuty temu, jamuonmi napisał: O portfel mam rozumieć.;) X portfel zdrowie moje i mamy 😞

💚

serduszka nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×