Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takisobiechlopak

Czy to tylko koledzy, jak myślicie?

Polecane posty

Hej, jestem z moją dziewczyną od ponad 2 lat i o tym że ma "kumpli" wiem od dawna. Jak sama mi powiedziała; "lepiej dogaduje się z facetami jak z kobietami", ale w ostatnim czasie robi się coraz mniej ciekawie, otóż zaczęła usuwać przede mną rozmowy jakie z nimi prowadzi na fejsie a po ostatniej kłótni zrobiła się zadziwiająco szczera i powiedziała mi że jeden z nich nocował u niej, a u innego jej zdarzyło się być na noc, dodam że mieszkają od siebie o ponad 120km. Wqrwiłem się strasznie jak to usłyszałem, ona oczywiście zarzeka się i przysięga że nic między nimi nie było i spali w różnych pokojach. Nie wiem co mam robić z tym faktem dalej, czy ciągnąć tą znajomość czy ją zostawić bo bardzo średnio chce mi się wierzyć że do niczego między nimi nie doszło. Pytanie głównie do kobiet, powiedzcie co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż przypomniał mi się wątek żony śpiącej z szefem w jednym pokoju na delegacjach. No dla mnie taka zażyłość z osobami płci przeciwnej jest nie za bardzo ok, kiedy jest się w związku. Jeśli do tego doszło usuwanie rozmów to sprawa jest podejrzana. Choć też zaraz pewnie pojawią się osoby, które napiszą, że to nic takiego i jesteś chorobliwie zazdrosny. Nie wyobrażam sobie pakować się na nocleg do mieszkania zajętego faceta, kiedy jego kobiety ani nikogo innego tam nie ma. Sam na sam to wiadomo jak to wygląda z zewnątrz i jakie podejrzenia rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mówię to też jako kobieta, która woli kolegować się z facetami, nie przepada szczególnie za tzw.  babskim światem itd. No ale jak mam faceta to muszę być lojalna wobec niego, a nie stwarzać jakieś dwuznaczne, głupie sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×