Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olina

BYŁA

Polecane posty

Dziś chłopak napisał mi że często myśli o swojej byłej o tym jak chodziła,  jak się śmiała, jak się uśmiechała, jak się jej włosy układały na policzku, jak go przytulała, jak go całowała i wiem że myśli o tym jak uprawiali seks (gdy go o to zapytałam zmienił temat).  Po rozpływaniu się za czym tęskni w związku z nią jakby się zorientował z kim pisze i napisał że to mnie kocha. Zaznaczę że jesteśmy ze sobą 7 miesięcy oni byli trochę gdzieś ponad rok razem ale to ostatnio zaczął tyle o niej myśleć i ciężko mu tego nie robić z tego co mi powiedział. Co o tym myślicie? Ja już nic nie wiem, nie wiem co robić co czuć. Na razie tylko czuję jakby moje serc właśnie pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam że dziwnie się zachowuje i sama naciskałam na to by mi powiedziało co chodzi. Na początku nie chciał, tłumacząc że nie chce mnie zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widziałam że dziwnie się zachowuje i sama naciskałam na to by mi powiedziało co chodzi. Na początku nie chciał, tłumacząc że nie chce mnie zranić.

Im szybciej zapomnisz tym Lepiej dla ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Im szybciej zapomnisz tym Lepiej dla ciebie. 

ale o nim czy o sprawie. mówi że to niby mnie kocha a o niej myśli bo to była pierwsza dziewczyna z którą zerwał ale takich myśli nie ma się chyba w podobnej sytuacji raczej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale o nim czy o sprawie. mówi że to niby mnie kocha a o niej myśli bo to była pierwsza dziewczyna z którą zerwał ale takich myśli nie ma się chyba w podobnej sytuacji raczej prawda?

O nim. Jak będzie miał szansę do niej wrócić to to bez wahania zrobi a ty będziesz tylko cierpieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerwali. Nie odczekał. A teraz kiszka. Nic z tego nie będzie, słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×