Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pablo 34

Młody Dyskretny 20 lat szuka starszej Pani

Polecane posty

Witaj nieznajomo nie bój się nie gryzę wręcz przeciwnie będzie Ci ze mną wspaniale nie tylko w łóżku sprawie że będziesz się czuła jak księżniczka. Jestem przystojny wysportowany czekam właśnie na Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie... pięknie 😘

Ale chyba o czymś zapomniałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to powiem Ci że miałem już taką znajomą i dawałem rade wręcz była zadowolona. A jak ty jak byłeś w młodym wieku i 5 minut tylko dawałeś rade to musiałeś być lamus 😉 Bo jak ja zacznę to mi schodzi 6 godzin to tak normalnie i kobita ma już dość a ja nadal 😉

 

Młodym najczęściej stoi tyle sekund ile mają lat, to odwieczny problem młodych. Byłbyś w stanie zaspokoić np. taka jak moja żona, 38 latkę?  Ona wymaga 4-5 godzin na sztywnym hulać, wyrobiłbyś się czy poniuchasz jęzorem 2 minuty, pogrzebiesz plastusiem z modeliny 5 minut, odwrócisz sie i pójdziesz bardzo mocno zmęczony lulu?

Nie odbieraj tego za arogancki atak personalny lecz za próbę wytłumaczenia, że gdybyś trafił wygłodniałą 35+ to najprawdopodobniej jako 20-latek nie przeżył byś tego spotaknia, zatem nie rób sobie krzywdy ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale ja lubię jak sobie poskacze ze 2 godzinki, jedyny minus to że ... kuafafafa moja ma na wadze 85 (ale i tak ma seksowny zadek) i często mnie wbija w sprężyny ... i te dwie godziny to masahuku/sepuku/harakiri i co tam jeszcze było. Na szczęście gdy przejmuję stery to mogę się odwdzięczyć ...   (oczywiście, te 4,5 h to z przerwami na kipa, piciu, siusiu... bo inaczej to pompka by mi wysiadła)...

Tak w maratonie najważniejsze jest nawodnienie... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×