Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

folami83

Temperatura w ciąży

Polecane posty

Jestem w 9 tygodniu ciąży . Codziennie mam podniesioną temperaturę...nie jest to gorączka itd. Od ok południa do wieczora temperatura wynosi ok 36,8-37,0- 37,2 st., mierzona pod pachą. Czytałam , że to normalny stan , ale sama już nie wiem. Wizyta u lekarza dopiero 7 kwietnia . Nie przeżywałabym tego tak bardzo gdyby nie fakt , że od dziecka źle znoszę stany podgorączkowe , gorączkę itd. Więc i teraz czuję się rozbita itd. Czy taka podwyższona temperatura towarzyszy kobiecie całą ciążę ? Badania moczu były ok. Morfologia raczej też , ciut wyższe leukocyty , ale to też podobno normalne w ciąży . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża, zwłaszcza na poczatku jest traktowana przez organizm jak infekcja, stan zapalny i organizm walczy. Stąd podwyższone leukocyty i gorączka. Po 14 tc powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję za odpowiedź, czyli jeszcze kilka tygodni tego stanu przede mną chyba , że do końca będzie wyższa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok, dziękuję za odpowiedź, czyli jeszcze kilka tygodni tego stanu przede mną chyba , że do końca będzie wyższa 

 

Tak czy inaczej powinnaś skonsultować to z lekarzem dla pewności. Ciąża to taki stan,że nic nie jest normalne. Oszczędzaj się, bo ten pierwszy trymestr jest ciężki. Drugi powinien być lżejszy i trzeci znow hardcor,bo dziecko duże, brzuch duże, w ogóle wszystko duże i ciężkie... pamiętam radość jak urodziłam i zobaczyłam swoje międzyudzie po kilku miesiącach 😄 az sie zatumienilam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×