Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osikowa

Jestem w ciąży a inny facet chce...

Polecane posty

...ciągłego kontaktu, relacji, zbliżeń, oświadcza, że będzie na mnie czekał jeśli wolę najpierw urodzić.

Poznaliśmy się kilka miesięcy przed zajściem w ciążę i przed rozstaniem z ojcem dziecka. Ciąża otworzyła mi oczy na wiele spraw, postanowiłam,  że lepiej będzie się rozstać. Jest też mężczyzna, który pomimo ciąży jest stale blisko, utrzymuje kontakt, na moje pytanie dlaczego przecież jestem w stanie, który raczej powinien wskazywać mu ucieczkę a on na to bym dała dobry argument dlaczego. Powiedział, że wszystko przecież jest w porządku, gdy nawet na wstępie bałam mu się powiedzieć  przeprosiłam że strach mi nie pozwolił, poprosił żebym się więcej przed nim nie obawiała. 

Nie mówimy o uczuciach... Nie wiem do czego to zmierza, możecie wyrazić swoje zdanie, pierwszą myśl w tym temacie? Uwaga, dodam, że on jest w związku, który wg niego też nie wygląda najlepiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co zachodzilas w ciąże z kimś z kim nie wiazesz przyszłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

po co zachodzilas w ciąże z kimś z kim nie wiazesz przyszłości? 

To nie jest istota sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on zostawi obecna patnerke dla Ciebie to pewnie kiedyś Ciebie zostawi dla innej. To taki typ faceta skaczący ze związku do innego związku. Taki nie jest godny zaufania. Może szybko sie zako...e i jeszcze szybciej odko...e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się zorientuj czy jego kobieta może mieć dzieci.  50% szans jest na to czy dowiesz się faktycznie jak jest.  Ale zapytać nie zaszkodzi.  Tylko nie w ten sposób - oczywiście jaki przedstawiłam 😃 a mianowicie : czy mają dzieci , czy je chcieli , czemu nie mają . Itp 

Druga sprawa : jest opcja że jego związek się wypalił ale warto wiedzieć - ile są razem , co się dzieje.  Czemu nie chce go ratować itp Ogółem zapoznać się z całą sytuacją . 

Potem oczywiście Ty się liczysz.  Także zweryfikować jego intencje , co czuje , co zamierza i jak to widzi.  

A jeśli chodzi o faceta który poleciał na kobietę i dziecko jeszcze nienarodzone.  Tak ! Są i tacy.  Którzy chcą mieć po części pełna rodzinę.  Jeszcze to będzie noworodek.  Także może mieć wobec Was swoje plany.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie lubie kobiet w ciazy 😕 rzygam tym obrzydliwe... jeszcze wielka dama samotna mamusia..... oddaj lepiej piebiadze bo kryzys jest przez ciebie macico rozwalona 😕 smiśmierdzi ci  pochwy:)

Dziękuję, kiedyś ktoś napisze coś podobnego w twoją stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

...ciągłego kontaktu, relacji, zbliżeń, oświadcza, że będzie na mnie czekał jeśli wolę najpierw urodzić.

Poznaliśmy się kilka miesięcy przed zajściem w ciążę i przed rozstaniem z ojcem dziecka. Ciąża otworzyła mi oczy na wiele spraw, postanowiłam,  że lepiej będzie się rozstać. Jest też mężczyzna, który pomimo ciąży jest stale blisko, utrzymuje kontakt, na moje pytanie dlaczego przecież jestem w stanie, który raczej powinien wskazywać mu ucieczkę a on na to bym dała dobry argument dlaczego. Powiedział, że wszystko przecież jest w porządku, gdy nawet na wstępie bałam mu się powiedzieć  przeprosiłam że strach mi nie pozwolił, poprosił żebym się więcej przed nim nie obawiała. 

Nie mówimy o uczuciach... Nie wiem do czego to zmierza, możecie wyrazić swoje zdanie, pierwszą myśl w tym temacie? Uwaga, dodam, że on jest w związku, który wg niego też nie wygląda najlepiej.......

Poczekaj z podejmowaniem decyzji aż urodzisz . W ciąży hormony inaczej działają ...a decyzje ważne warto podejmować"na trzeźwo"😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poczekaj z podejmowaniem decyzji aż urodzisz . W ciąży hormony inaczej działają ...a decyzje ważne warto podejmować"na trzeźwo"😉

Dziękuję, wiemo tym dlatego kompletnie nic z tym nie robię, przeczekuję, zresztą myślę, że on nie ma świadomości co znaczy kobieta z dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie świadczy to o inteligencji że zaszła w ciąże z kimś kogo nie kochasz bo raczej od tak nie wyparowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

moim zdaniem nie świadczy to o inteligencji że zaszła w ciąże z kimś kogo nie kochasz bo raczej od tak nie wyparowalo

Inteligencja nie ma tu nic wspólnego z ciążą, każdy niech odpowiada za swoje czyny, moje pytanie dotyczyło czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet to desperat i deebil takie mam zdanie, zaliczy i ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ten facet to desperat i deebil takie mam zdanie, zaliczy i ucieknie

Mylisz się ,znam sytuacje gdy mężczyzna wychowuje od urodzenia nie swoje dziecko i jest wspaniałym ojcem dla malucha . Te oceny ,desperat itp są żałosne zwłaszcza z ust kogoś kto sam nie potrafi ułożyć sobie życia . Więcej pokory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mylisz się ,znam sytuacje gdy mężczyzna wychowuje od urodzenia nie swoje dziecko i jest wspaniałym ojcem dla malucha . Te oceny ,desperat itp są żałosne zwłaszcza z ust kogoś kto sam nie potrafi ułożyć sobie życia . Więcej pokory ...

Dziękuję tę opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×