Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

 

Jeśli masz ochotę na wino to polecam CinCin Free, nie zawiera alkoholu a smak świetny, nie tak jak z obrzydliwym piwem bezalkoholowym 

Te wino rzeczywiscie smakuje jak wino? Nie jestem w ciazy, ale ze wzgledow zdrowotnych nie wolno mi wcale pic alkoholu. Tesknie jednak za smakiem wina. Nawet jak to pisze kubki smakowe podpowiadaja mi jak cudownie byloby znowu poczuc ten smak. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Jeśli masz ochotę na wino to polecam CinCin Free, nie zawiera alkoholu a smak świetny, nie tak jak z obrzydliwym piwem bezalkoholowym 

Potwierdzam. CinCin Free jest boski! I faktycznie bezalkoholowe piwo jest obleśne, no w sumie 0% Żywiec białe jest dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

drogie mamy proszę o odpowiedz bo dostaje sprzeczne odpowiedzi czy mogę wypić kieliszek wina w ciąży? proszę o normalną odpowiedz za zbędne komentarze dziękuję 

Pamiętam kiedyś, że mama mojej przyjaciółki jak była w ciąży i miała bardzo ochotę na piwo, to wypiła z pół małej szklaneczki. Ja jestem zdania, ze nie powinno się pić żadnego alkoholu, pomysl co Ci da ten kieliszek wina, poczujesz się lepiej? A jeżeli naprawdę chcesz kup sobie wino bezalkoholowe, czasami babeczki u mnie w sklepie kupują gdy są w ciazy, a idą gdzies na imprezke  🙂 Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×