Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
HealfyAndFun

Tabletki na odchudzanie , ziołowe herbatki , detoks .

Polecane posty

Witam panie a może i nawet panowie ! 😁

w internecie widzę bardzo dużo osób , które szukają niesamowitych tabletek na odchudzanie , ziołowych herbatek czy diet niskowęglowodanowych żeby zgubić zbędne kilogramy . Niewiele jednak ma to ze zdrowym spadkiem masy ciała. Wszystkim , którym przez myśl przeszła opcja Głodówki czy tabletek to z góry mowie nie ! 

Nie ma magicznej tabletki , która sprawi , ze schudniesz w mgnieniu oka ! Odżywiaj się zdrowo i ruszaj się jak najwiecej , pij dużo wody i dbaj o zdrowie . Nie głoduj się bo zeby schudnąć trzeba jeść , mało ale częściej ! Prędzej dogoni cie efekt jo-jo niż schudniesz na dobre na głodówce 

Jeśli chodzi o detoks , nie jest to potrzebne , za oczyszczanie twojego organizmu odpowiedzialne są twoje nerki i wątroba więc po co ,,detoks” drogimi sokami ? Pij dużo wody i zwróć uwagę na błonnik w swojej diecie -to pomoże ! 

Oczywiscie jeśli po konsultacji z lekarzem zaleci on inne działania -dostosuj się do nich ☺️

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa promocja 2+1 na Figurena Slim. Ze swojej strony bardzo polecam. Mój wynik 16kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

Opisane są tam tabletki jakie stosowałam (dobre i tanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×