Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniolasek@

Wielki problem w małżeństwie doradzcie cos 😩ś! Dzienx

Polecane posty

Część piszę w prosty jak jest. Jestem z kobietą praktycznie 10 lat w teorii może 7. Różnie między nami bywało ale moja S. Przy boku miała czały czas pierwsza miłość. Pana R kiedy między nami było źle uciekała do niego twierdząc że tylko z nim rozmawiać. Wybaczałem też nie byłem święty podczas kryzysów. Lecz zawsze jej wszystko mówiłem jak było byłem szczery S nigdy nie chciała wracać do czasu przeszłego cwolała zapomnieć o historii 😥 kiedy wspominałem krzyczała awanturowała się.  Spróbowaliśmy po raz 4 być razem 3 synów wiecie. 8 do 5 lat.  Spróbowaliśmy w czerwcu zamieszkaliśmy z dala od rodziców wszystkiego. Mieszkając po jakimś czasie miałem wrażenie że mnie zdradza. Szukałem gdzie. Z kim może w necie? Może daje za kasę róże myśli. Szukałem S to zobaczyła w moim tel i wiecie zadyma! Po pół roku w styczniu 2020r.  Przeglądałem jej tel. Znalazłem nr zablokowany nie jeden z resztą i wiecie co? Podałem się za żonę moja S i z drugiej strony gość zapytał czy mam te lokum? Na ul. Której mieszkam.  Prosiłem aby zadzwoniła pod ten nr i nie zadzwoniła. Co wy na to??? Otwórzcie mi oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie otworzyłeś to już nie otworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Moze swiezaki sprzedawala

3 synow? I najstarszy ma 8?

Belkoczesz dzieciaku

Kreci cie to?

A co Cię tak dziwi że trzech synów mają?  Reszty z kolei ja nie rozumiem. Nieskładnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×