Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anoli2306

co robić mam?

Polecane posty

Witam mam problem ,chcę rozwodu bo moje małżeństwo to fikcja.Mąż zmienił się jemu zależy na kasie i to DUŻEJ.On udaje przykładnego męża co w oczach innych to ja jestem tą złą żoną.Mam dosyć takiego małżeństwa ''na pokaz''. Problem w tym że zrobił ze mnie osobę psychicznie chorą która nie da sobie rady w życiu.Co mam zrobić-podać się czy walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcz. Masz prawo do szczęścia. Podejrzewam że masz niskie poczucie wartości i boisz się że sobie nie poradzisz. Pracujesz? Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam mam problem ,chcę rozwodu bo moje małżeństwo to fikcja.Mąż zmienił się jemu zależy na kasie i to DUŻEJ.On udaje przykładnego męża co w oczach innych to ja jestem tą złą żoną.Mam dosyć takiego małżeństwa ''na pokaz''. Problem w tym że zrobił ze mnie osobę psychicznie chorą która nie da sobie rady w życiu.Co mam zrobić-podać się czy walczyć?

Ale w jakim sensie zrobił z Ciebie osobę psychicznie chorą? W sensie zostałaś ubezwłasnowolniona? Przeprowadził takie postępowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od ciebie zależy, czy uwierzysz, że jesteś do d. możesz jeszcze uwierzyć sobie, że możesz wszystko. proponuję opcję 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×