Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Romeo must die

Zakochanie

Polecane posty

Też tak macie przy zakochaniu że nie podoba wam się nikt inny, nie macie ochoty poznawać innych osób i zainteresowanie płcią przeciwną wynosi 0? :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, ale to kwestia maksymalnie kilku miesięcy. Zobacz po tym czasie co na prawdę będziesz czuł do tej osoby :classic_happy:

Zauważyłem tendencje rosnąca moich uczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczucia to dobry znak, ale nie powinien być decydujący. Spróbuj poznać tę osobę i na chłodno odpowiedzieć sobie czy to wartościowa osoba. Wiesz, sam kiedyś przez rok uganiałem się za jedną kobietą bo wydawała mi się wspaniała, i chociaż widziałem jej rażące wady to na wszystko patrzyłem przez różowe okulary. I chyba żadnej innej relacji po latach się tak nie wstydzę jak tej gdy zachowywałem się jak dziecko. Jeśli to faktycznie wartościowa osoba - go for it. Jeżeli nie - im szybciej dasz sobie spokój tym lepiej.

Ale wiem że przemawiać zakochanemu do rozumu to jak rzucać grochem o ścianę, także życzę wytrwałości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dreams_architect, jest zdecydowanie wspaniała :classic_smile: wiem, że warto. Chciałem się nawet umówić tylko w tej obecnej sytuacji w kraju jest to niemożliwe :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie twierdzę że nie, bo nie znam niewiasty. Ale akurat to że w Twoich oczach jest wspaniała to nie musisz mnie przekonywać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nuby kafeteryjne teraz maja idealna wymówkę ze niby gdyby nie wirus to by były samcami alfą. Hehe of kors 

Skoro gość pisze ten temat w dziale "życie uczuciowe" to wydaje się że jego celem nie jest bycie samcem alfa i wyrywanie dupeczek na tuziny. Zresztą wcale się takim nie przedstawia więc po co od razu hejtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Absolutnie nie twierdzę że nie, bo nie znam niewiasty. Ale akurat to że w Twoich oczach jest wspaniała to nie musisz mnie przekonywać 😄

lubiana dziewczyna, ma mnóstwo przyjaciół, to o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro gość pisze ten temat w dziale "życie uczuciowe" to wydaje się że jego celem nie jest bycie samcem alfa i wyrywanie dupeczek na tuziny. Zresztą wcale się takim nie przedstawia więc po co od razu hejtować.

😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×