Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nel.kosik

Co wybrać?

Polecane posty

Mam 22 lata i szukam książki, z której bym dowiedziała się więcej o seksualności, zbliżeniu, własnym ciele. I jestem ciekawa jaką książkę możecie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 22 lata i szukam książki, z której bym dowiedziała się więcej o seksualności, zbliżeniu, własnym ciele. I jestem ciekawa jaką książkę możecie polecić

Wiesz co? aż niedowierzam, w dobie internetu dziewczyna mająca 22 lata chce się dokształcić w tej dziedzinie, sorry dla mnie to provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz co? aż niedowierzam, w dobie internetu dziewczyna mająca 22 lata chce się dokształcić w tej dziedzinie, sorry dla mnie to provo.

Poniekąd to dziwne, ale miło ze ktoś chce sięgnąć po literature 😉

 

 

A klasykę już przerobiłaś? Wisłocka?

Jak miło że padła taka propozycja, prędzej bym się tutaj spodziewała Greya albo 365 dni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiesz co? aż niedowierzam, w dobie internetu dziewczyna mająca 22 lata chce się dokształcić w tej dziedzinie, sorry dla mnie to provo.

W Internecie można natrafić na różne dziwactwa. Książka jest bardziej przemyślana, uporządkowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko poszerzaniu wiedzy, wręcz przeciwnie, jestem za, patrząc na doświadczenie młodych kobiet, bynajmniej jest to dla mnie zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podejdzie Ci "Slow sex. Uwolnij miłość" - jest to rozmowa między Hanną Rydlewską a Martą Niedźwiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tyle prowo, co szeptany marketing. Identyczny post z tego samego konta pojawił się na forum w dziale poświęconym książkom. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że niedługo przeczytamy, iż właśnie na rynku ukazuje się książka, jakiej dotąd brakowało, która idealnie pomoże młodym kobietom poznać własną seksualność etc. 😎

Być może, masz rację...🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wislocka to klasyk sprzed ilu lat?

Pierwsze wydanie 78 rok. Ze starych książek jest jeszcze "Seks partnerski " Starowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×