Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kameleon

Zdrada męża...

Polecane posty

Co byście czuły jakbyście się dowiedziały że mąż w wasze urodziny zdradził was z kochanką... kochali się, spędzili prawie cały dzień razem.  Pisze do niej że ją kocha zw tęskni. A jak ona mu zadała pytanie czy żałuję i czy nie szkoda Ci jej to napisał " nie mam wyrzutów zrobił bym to drugi raz cieszę się że się wtedy spotkaliśmy..."  zalamalam się naprawdę... awwntura od razu walizki spakować?  Serce mi pęka . 3 szansa ??? Już mam dość..  ileż można... Po co on ze mną jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu piszesz ten temat. 

Przecież sprawa jest tak oczywista. 

Po co awantury robić. Nie pokazuj emocji. 

Spakuj dziada i jedno słowo dowidzenia. 

No co najwyżej jeszcze po gębie może dostać. 

Bo ja tu widzę tylko takie wyjście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzieci? One go uwielbiają!! Mógł sobie już darować w moje urodziny:-( świnia jak on mógł ..:-( czuje się jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dzieci? One go uwielbiają!! Mógł sobie już darować w moje urodziny:-( świnia jak on mógł ..:-( czuje się jak 

Dzieci mają prawo mieć ojca i się z nim widzieć. Ale jak dorosną i im powiesz o całej sprawie już nie wiem, czy tak znowu będą uwielbiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co byście czuły jakbyście się dowiedziały że mąż w wasze urodziny zdradził was z kochanką... kochali się, spędzili prawie cały dzień razem.  Pisze do niej że ją kocha zw tęskni. A jak ona mu zadała pytanie czy żałuję i czy nie szkoda Ci jej to napisał " nie mam wyrzutów zrobił bym to drugi raz cieszę się że się wtedy spotkaliśmy..."  zalamalam się naprawdę... awwntura od razu walizki spakować?  Serce mi pęka . 3 szansa ??? Już mam dość..  ileż można... Po co on ze mną jest 

Tak to jest jak bierze się ślub z 1 lepszym bez konsultacji ze mną.Jak sprawdzam to zawsze wydaje właściwą diagnozę.A może jest dla forsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dzieci, ale zastanów się, kim jesteś dla Twojego męża, no kim? chcesz żyć obok mężczyzny który pragnie innej, kocha inną ma z nią seks, jesteś masochistką? Chcesz się katować całe życie, upadlać przed facetem który Cię zdradził!? Sorry ale poświęcenie siebie dla dzieci w tej sytuacji dla mnie jest irytujące, dzieci będą mieć ojca, a Ty? pomysł o sobie. Powodzenia.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Łatwo powiedzieć

 po tylu latach 

Powiedziec łatwo, wykonać trudniej... aczkolwiek zastanów się czy będziesz umieć z tym człowiekiem żyć, kochać się, być miłą, udawać, że nigdy nic się nie stało?  Czy widząć go nie będziesz mieć obrazu jego i kochanki? Czy jesteś przygotowana na cierpienie do końca życia w imię jakiś tam lat, dzieci? Jeżeli w domu będzie źle to one nie będą szczęśliwe. Rozumiem, ze boisz się, co powie rodzina, dzieci, znajomi, że będziesz sama, ale może warto pomyśleć o tym wszystkim co jego zdrada spowodowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×