Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izaaa

Tabletki wspomagajace odchudzanie Weight Manager

Polecane posty

Witam, czy ktos ma cos do powoedzenia na temat tabletek wspomagajacych odchudzanie Weight Manager? Spedzilam dzis pol dnia szukajac informacji od ludzi i nic oprócz oficjalnych stron. Jesli ktos uzywal dajcie jakoes informację, bo dziwne jest, ze na zadnych forach nie ma o tym mowy. Z gory dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością figurena. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,zamówiłam tabletki niby od producenta,zadzwonił Pan,wywiad itd. Zostałam zamówiona na kurację 3 miesięczna za mega obniżkę 348 zł. Ok zgodziłem się i dzisiaj dostałam przesyłkę, opakowania są 3 po 60 tabletek i wyglądają zupełnie inaczej,zamiast niebieskiej nalepki jest biała z kobiecym brzuchem. Ktoś dostał też takie? Czy one do oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie - zadzwonił facet, bardzo wygadany Lato się nazywał czy jakoś tak, dziś przyszła paczka i też opakowanie wygląda inaczej niż na stronie. Ciekawe czy to nie podpucha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam właśnie miesięczną kurację-kupiłam 60tabletek i brałam po dwie każdego dnia... Cóż to za ogromne, kolejne oszustwo! Sama nie wiem, jak mogłam się dać tak nabrać. Postanowiłam napisać żeby Was przestrzec. Po miesiącu nie ma żadnych efektów, żadnych. Kliknęłam w reklamę produktu z ciekawości, oczywiście niekończąca się promocja (która miała trwać ostatnie kilka minut) mnie skusiła, później zadzwonił przeuroczy Pan i namówił mnie do zakupy. Przez pierwszą połowę rozmowy odmawiałam i mówiłam, że rezygnuje, ale trzeba przyznać- mają świetnych marketingowców i się zgodziłam. Pan obiecywał, że będziemy w kontakcie, zadzwoni pod koniec kuracji, zapyta o efekty, a jeśli byłabym niezadowolona z działania- oddadzą pieniądze... kolejna bzdura i oszustwo, odkąd odebrałam paczkę od kuriera przemiły Pan marketingowiec przepadł jak kamień w wodę. Zmarnowane pieniądze, stracony czas i złudne nadzieje, a do tego wstyd, ze dałam się oszukać jak dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć i to sporo to polecam tabletki z tej strony:

dietalux.wordpress.com

ja sporo z nimi schudłam, wazne że są tanie i nie powodują efektu jojo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×