Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
paula0178

Co uważacie ma prawo sie gniewać czy nie?

Polecane posty

Pytanie do Was kochani. Jest taka sytuacja że  jakiś czas temu umówiłam się ze swoim byłym chłopakiem do kina a potem poszliśmy do pubu gdzie dosiadł się do nas moj kolega z którym łączyła  mnie dziwna relacja. Poszliśmy z kolegą po piwo i zaczęliśmy się całować jakieś 30 min. Mój były to widział. Teraz jestem za swoim byłym razem i mi wypomina. Sytuacja była ponad rok temu. Czy ma powody do pretensji? Zaznaczam że nie mam żadnego kontaktu z tym kolegą od listopada.

Edytowano przez paula0178
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
 

Pytanie do Was kochani. Jest taka sytuacja że  jakiś czas temu umówiłam się ze swoim byłym chłopakiem do kina a potem poszliśmy do pubu gdzie dosiadł się do nas moj kolega z którym łączyła  mnie dziwna relacja. Poszliśmy z kolegą po piwo i zaczęliśmy się całować jakieś 30 min. Mój były to widział. Teraz jestem za swoim byłym razem i mi wypomina. Sytuacja była ponad rok temu. Czy ma powody do pretensji? Zaznaczam że nie mam żadnego kontaktu z tym kolegą od listopada.

Tak ma powody

Jestem ciekawa jak ty byś się poczula , jakby on to zrobił to samo?

Pomyśl a pozniej wyplacz się ale gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ma powody

Jestem ciekawa jak ty byś się poczula , jakby on to zrobił to samo?

Pomyśl a pozniej wyplacz się ale gdzie indziej

Nie byliśmy razem więc moim zdaniem nie ma prawa. Nie płacze tylko jestem ciekawa co inni sądzą na ten temat.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że dobrze zrobiłaś Twój chłopak to jakiś dziwny jest. Ja bym to cały czas się zabawiala i ponizala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ma powody

Jestem ciekawa jak ty byś się poczula , jakby on to zrobił to samo?

Pomyśl a pozniej wyplacz się ale gdzie indziej

Jakie powody po prostu może miała gdzieś swojego byłego.a na tamtego może miała ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie powody po prostu może miała gdzieś swojego byłego.a na tamtego może miała ochotę.

No był moim byłym i byliśmy na stopie koleżeńskiej... dopiero teraz jestemy razem i teraz bym tak nie postąpiła...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulus może on Ciebie kochał, był zapatrzony w Ciebie i idealizował. Może myślał że coś dla Ciebie znaczył. Trzeba było mu powiedzieć że masz gdzieś jego uczucia i go po prostu zbyć.Troche słabo że to widział ale trzeba było nie patrzeć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Paulus może on Ciebie kochał, był zapatrzony w Ciebie i idealizował. Może myślał że coś dla Ciebie znaczył. Trzeba było mu powiedzieć że masz gdzieś jego uczucia i go po prostu zbyć.Troche słabo że to widział ale trzeba było nie patrzeć.

Pewnie tak było ale w tamtym okresie się zarzekał że nic do mnie nie czuje i jestesmy tylko znajomymi a teraz ma pretensje 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się pytasz, dziewczyno jesteś amoralną mam nadzieję że przejrzy chłopak na oczy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze się pytasz, dziewczyno jesteś amoralną mam nadzieję że przejrzy chłopak na oczy

Wytłumacz mi co jest w tej sytuacji  amoralnego jak nie bylismy razem...

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak ma powody

Jestem ciekawa jak ty byś się poczula , jakby on to zrobił to samo?

Pomyśl a pozniej wyplacz się ale gdzie indziej

Ale co zrobił, przecież tylko się całowali i go olali na pół godzinki wielkie mi mecyje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
 

Ale co zrobił, przecież tylko się całowali i go olali na pół godzinki wielkie mi mecyje 

Jak ktoś z kimś jest to tak się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie byli razem tylko były chłopak zaprosił ja do kina i na piwo. Powinien jak zobaczył jak się żałują dopingować ją A nie gniewać *

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prowokacja a wy łykacie. Kina i puby zamknięte. Ameba umysłowa na forum 

Chyba Ty jesteś amebą umysłową jak nie umiesz czytać zezrozumieniem 😑 W poście jest dokładnie napisane że sytuacja miała miejsce ponad rok temu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prowokacja a wy łykacie. Kina i puby zamknięte. Ameba umysłowa na forum 

Przecież napisała że jej chłopak teraz to wypomina. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wytłumacz mi co jest w tej sytuacji  amoralnego jak nie bylismy razem...

Byliście razem przecież w pubie i w kinie. Czy w trójkę. Bo jeśli się umówiłaś z nim, to go po prostu nie szanujesz. I trochę go ponizylas 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinien mieć pretensji, bo nie byliście razem, więc miałaś wolną rekę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byliście razem przecież w pubie i w kinie. Czy w trójkę. Bo jeśli się umówiłaś z nim, to go po prostu nie szanujesz. I trochę go ponizylas 

Daj spokój przecież tylko się całowali, on też mógł się pocałować 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba Ty jesteś amebą umysłową jak nie umiesz czytać zezrozumieniem 😑 W poście jest dokładnie napisane że sytuacja miała miejsce ponad rok temu.

 

Twoja stara jest ameba umyslowa bo richala sie z twoim starym i wyszlo jej gowno z tego czyli ty

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Twoja stara jest ameba umyslowa bo richala sie z twoim starym i wyszlo jej gowno z tego czyli ty

 Po co tyle wulgazmu? 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Twoja stara jest ameba umyslowa bo richala sie z twoim starym i wyszlo jej gowno z tego czyli ty

O wychodzi kultura.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byliście razem przecież w pubie i w kinie. Czy w trójkę. Bo jeśli się umówiłaś z nim, to go po prostu nie szanujesz. I trochę go ponizylas 

Poszłam do baru po piwo i czekałam w kolejce później się tylko chwilę całowałam i wróciłam do niego. Ok nie postąpiłam do końca w porządku ale czy to jest powód żeby się po ponad roku na mnie gniewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umówiłaś się a go zdradziłaś na tej randce, więc ma prawo się gniewać. A jeżeli się nie gniewa to do ciebie odpisze.

Edytowano przez Wąsak
zle tłumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteś facetem co to ściska i jesteś jak ta łamana tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi słownik. Pewnie jesteś facetem co to żal ściska. Jesteś tej łamagi byłego biednej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Masz dwie opcje albo jest nielogiczny i głupi albo Toba manipuluje i próbuje stworzyć w Tobie absurdalne wyrzuty sumienia.

Jesteś niewinna. Byliście wtedy tylko kolegami więc miałas prawo całować się z kim chciałaś.

Edytowano przez Conan24
edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No był moim byłym i byliśmy na stopie koleżeńskiej... dopiero teraz jestemy razem i teraz bym tak nie postąpiła...

Masz dwie opcje albo jest nielogiczny i głupi albo Toba manipuluje i próbuje stworzyć w Tobie absurdalne wyrzuty sumienia.

Jesteś niewinna. Byliście wtedy tylko kolegami więc miałas prawo całować się z kim chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×