Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chyba_umre

Nie chce mi się żyć

Polecane posty

To jest straszne. Nie chce mi się życ, bo szukam pracy od wielu miesięcy i nic. Mam doświadczenie, wykształcenie, ale ciągle gdzieś musiałam czekać (a to kolejne rekrutacje, a to jednak odmowa po miesiącu, mimo że zapewniali, że mnie zatrudnią, a to nigdy się nie odezwali).... Przez te wszystkie miesiące żyłam z oszczędności, teraz już ich nie mam... Jeszcze ten okropny koronawirus, dostałam 3 informacje, że rekrutacje zawieszone do maja, ja do tego czasu jednak nie wiem co zrobię :-(    nie mogę z przyczyn zdrowotnych iść do pracy takiej jak żabka, czy biedronka, a z drugiej strony nikt mnie teraz nie zatrudni. Jestem załamana.... Szukam pracy zdalnej i to samo naciąganie - kliknij 200 reklam i odbierz nagrodę w bitcoinach.... ja chce zarobić choćby na mieszkanie (640zł), jedzenie ogarnę, są miejsca, gdzie można za darmo wziąć. Ale pieniądze niestety muszę mieć na już... proszę nie mówcie mi porad - weź kredyt, albo zasiłek (ja sie nie kwalifikuje wczesniej zawsze dawno mi umowy zlecenia). Czuję się jak śmieć... ja chce pracować, a nikt mi tej pracy nie chce dac.

Proszę powiedzcie mi jak zarobić pieniądze, na samo mieszkanie? Jak , błagam o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×