Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Beliar

Troszkę jakby ankieta dla kobiet

Polecane posty

Zaobserwowałem że no w moim przypadku i przypadku kolegi również y.eb.ak.i kiedyś jak ja nałogowego 100% spotkanych, których obaj możemy liczyć już w dziesiątkach preferuje być zdominowanych. Sporadycznie trafiały się z jakimiś drobnymi fetyszami, choć to za mocno powiedziane, chodziło o gierki pseudoaktorskie i tak finalnie sprowadzone do dominacji faceta.

Czy są i oczywiście chcą się podzielić takimi informacjami kobiety, które faktycznie mają jakieś specjalne upodobania? Fetysze? Skłonności dominacyjne?

Temat ,,just 4 science", nie żebym się pod to brandzlował bo to już nie te czasy drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy kwarantannę, więc mamy czas by się nawzajem próbować zdominować. Trzy dni pozwoliłam żeby Jacek dominował w kuchni, łazience jednym słowem w całym mieszkaniu. Sprzątał, zmywał, gotował, robił co chciał ubrany w tylko w te swój fartuszek. Po trzech dniach powiedziałam dość. Teraz chodzi całkiem goły! A to nie koniec 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz mamy kwarantannę, więc mamy czas by się nawzajem próbować zdominować. Trzy dni pozwoliłam żeby Jacek dominował w kuchni, łazience jednym słowem w całym mieszkaniu. Sprzątał, zmywał, gotował, robił co chciał ubrany w tylko w te swój fartuszek. Po trzech dniach powiedziałam dość. Teraz chodzi całkiem goły! A to nie koniec 🥰

Jeśli to nie żart, choć raczej tylko żart to na takie coś pójść mógłby tylko Jacek.

 

No przeczytajmy na głos ,,JACEK". No Jacek. Nie jakiś Jacław czy Jacgmunt albo Jactłomiej tylko no Jacek. To wiele wnosi do zarysu najprawdopodobniej fikcyjnej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Bo to fikcja że jesteśmy w kwarantannie. Inaczej, Jaclaw, Jackmund i Jaclomiej ni mogliby pomagać w pracach domowych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście. Bo to fikcja że jesteśmy w kwarantannie. Inaczej, Jaclaw, Jackmund i Jaclomiej ni mogliby pomagać w pracach domowych 😉

Dziękuję za wypowiedź, naprawdę wiele wniosła do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×