Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8sh

BETA hcg, dziwny przypadek.

Polecane posty

Witam, zacznę od tego że okres przyszedł w 20 dniu cyklu ( miewam cykle 29-30 dniowe ) czekałam na następny który miał pojawić się 17 marca... Nie dostałam...  37 dniu cyklu ( 25.03) poszłam na bete  - wynik 27,  testy z moczu negatywne.. dwa dni później dostałam lekkiego krwawienia z małymi skrzepami które trwało może z 3 dni, kolejną betę zrobiłam 30.03 - wynik < 1.2 .. pierwsza moja myśl że to pomyłka więc 1.04 znów beta i znów wynik < 1.2 ... Nie wiem co mam o tym myśleć  .. objaw nie miałam i nie mam żadnych , mocz zawsze często oddaje więc nie widzę różnicy,  nie mam mdłości,  jem wszystko, pije również kawę, jedyne co to temp ciała w ciągu dnia to 37 lub 37 z kilkoma kreskami,  po przebudzeniu 36.6. Kłuje też i ciągnie czasem w prawym jajniku... Czy to możliwe żeby beta z 27 nagle spadła do "zera" ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym skoku dziwnego. Teoretycznie byłaś w ciąży i juz nie jesteś. Coś się zadziało ale za mało. 75% ciąż ulega poronieniu na wczesnym etapie, zanim dojdzie do implantacji. Większość kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego faktu. To co ci się przydarzyło nazywa się ciąża biochemiczna +poronienie biochemiczne. Większość lekarzy nawet nie uznaje takiej ciąży/ poronienia. 
 

Gdybys nie zrobiła testu tak wczesnie nawet byś o tym nie wiedziała. Wszystko z tobą w porządku, podczas następnej owulacji możesz znów się starać. Sama przeżyłam taki stan dwa razy ( o czym mi wiadomo, bo tak jak ty zrobiłam wcześnie test. A ile było przypadków że nie wiedziałam to nawet nie wnikam. Nie zabezpieczam się od 12 lat więc z pewnością bez liku) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 dni po spodziewanej miesiączce to szybko na test?  I prócz skąpego krwawienia nie było nic więcej:(  Wizyta u lekarza mam nadzieję mnie uspokoi.  Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

10 dni po spodziewanej miesiączce to szybko na test?  I prócz skąpego krwawienia nie było nic więcej:(  Wizyta u lekarza mam nadzieję mnie uspokoi.  Dziękuję za odpowiedź.

Wiesz ze wywnioskowalam ze zrobiłaś 10 dni przed terminem😅 w sensie 20dc.. Jeszcze się nie obudziłam dobrze. 

Mimo wszystko podtrzymuje to co napisałam później bo innego powodu nie widzę. Beta 27 to bardzo młodziutka ciąża. Nie martw się,  tak działa nasza fizjologia. Następnym razem na pewno się uda 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:) być może ja wprowadziłam w błąd tym moim pierwszym cyklem przyśpieszonym ale uznałam że to również ważne że w ogranizmie coś się podziałów,po czym znów okres zaczął się spóźniać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×