Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauraa1

Dopadł nas kryzys po roku małżeństwa.

Polecane posty

7lat bycia ze sobą dobry moment na hajtanie, chociaż troche dziwna sprawa, przez cały czas wszystko dobrze ale nagle dopada was kryzys zaraz  po pierwszym roku małżeństwa  😕 . Druga sprawa, zamiast wyciągać takie sprawy przed oblicze interentowych szamanów weźcie się ogarnicjie i porozmawiajcie jak dorośli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję Ci za zrozumienie ;). I otworzenie oczu. Masz rację. On się nafochał, tylko on nigdy nie potrafił mi się oprzeć, nawet nie nie musiałam go kusić. Fakt faktem teraz go nie kusze. Co do mojej biologii, właśnie zdaje sobie z niej sprawę i myślę, że za 3 lata będę w ciąży. O ile zdrowie będzie w porządku.

 

Focha strzelił, bo on widocznie bardzo chce mieć to dziecko. Jak nastawisz swoją psyche, że to dziecko urodzisz, to zapewne tak będzie. Tylko jest jeden haczyk, o którym wspomniała Kitsune. Ile czasu gotów jest czekać na dziecko twój mąż. Jest 7 lat starszy od ciebie i chyba odczuwa ciśnienie. Chyba nie chce zostać ojcem w 40 urodziny. Ta spóźniona miesiączka piszesz, że dała mu nadzieję. No tak. Dała, a on teraz odczuwa stratę. Nie dziw się, że jest teraz wycofany. Okaż mu zrozumienie i pogadaj z nim. Zwróć mu uwagę na tego koronawirusa teraz i problemy z tym związane, ale nie czekaj z tą ciążą za długo.

 

Dla mnie jest żałosnym szukać na forum odpowiedzi na rozterki małżeńskie i to w sumie takie które wynikają z nie dojrzałości. Piszecie o obrażaniu się i robieniu sobie na złość brakiem seksu .... hahaaaa no bardzo to dorosłe........ współczucia naprawdę współczucia. 

Jak już tak lecisz z tą psychologią małżeńską, to może wczuj się trochę w tego chłopa co? Myślę, że lepsze takie obrażanie się, a raczej zamknięcie się na seks, niż kombinowanie jakby tu żonę wpakować w ciążę wiesz? Tak nawiasem, niedojrzałość pisze się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×