Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PYCCKN99

Co sądzicie o tym...

Polecane posty

Dzień dobry 

[Z góry proszę nie obrażać nikogo i nie wytwarzać toksycznej atmosfery, (od tego są inne miejsca) niezadowolenie z wypowiedzi innych forumowiczów jak najbardziej można wyrażać, lecz proszę się szanować nawzajem w innym przypadku będę tego typu zachowania zgłaszał niezwłocznie, dziękuję za wyrozumiałość, życzę konstruktywnego dialogu i miłego spędzania czasu na tym wątku ] 

   Mianowicie chciałbym zapytać co drogie panie sądzą o mężczyźnie który jako zainteresowania ma lingwistyke po części z kulturoznawstwem, szycie i wyszywaniem, granie w gry (wideo I planszowe), strzelectwo z różnymi militariami, ceni sobie (to samo dając od siebie) szczerość, uczciwość, lojalność i otwarte mówienie o własnych uczuciach (niezależne od relacji, jak np czuje, że chcę przytulić przyjaciółkę to śmiało jej mówię "jest tak miło, że aż chce mi się ciebie przytulić" itp).

Planuję założyć rodzinę (mieć stałą pracę > przynajmniej wynajmować jakieś lokum > znaleźć żonę i jeśli ona zechce mieć z nią dzieci) na wschodzie (wschód Rosji, Mongolia, Japonia i kilka innych ewentualnych państw biorę pod uwagę i tylko z terenami górzystymi) z powodu bardziej bliższej mi mentalności (sam zresztą mam dalsze korzenie z России) i ogólnego podejścia do życia w Azji, zresztą duża część moich zauroczeń jak bywałem za granicą okazywała się do azjatek, ostatnio zacząłem uczyć się mongolskiego (przyznam do najłatwiejszych nie należy, lecz staram się jak mogę i uczę się sam z podręcznika). 

Wiem, że też na tym forum przesiaduje dużo panów, jeśli to czytacie napiszcie czy macie podobne plany, lub zainteresowania, co o tym sądzicie i czy waszym zdaniem ma prawo "wypalić". 

P. S. 

Za miesiąc będę miał 21 lat, myślę o pracy pokroju przy koleji, logistyce, lub tekstyliach, (rusznikarstwo i obsługa CNC mało prawdopodobne) nigdy nie miałem dziewczyny (z własnej woli, także z powodu problemów na tle rodzinnym, finansowym i niskiej pewności siebie) 

Miłego dnia wszystkim czytelnikom tego wątku życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hobby niech ma jakie chce, to że rodzinę chce założyć to bardzo dobrze. Ważne by dbał o kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×