Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikema21

Zabawa na chacie (nieoczekiwana)

Polecane posty

Witam, jakiś czas temu pisałem na chacie na interii cyberek (jak się okazało później z siostrą), otóż jestem trochę fetyszystą stóp itd, pisaliśmy fajny cyberek jak to ona dominuje może ze 2 godz, jej też  się spodobał cyberek więc następnego dnia to powtórzyliśmy i tak parę dni z rzędu, później no chciałem się spotkać i coś więcej rozumiecie nie chciała ale powiedziała że jak jej jakieś fajne buciki kupie i wyśle do paczkomatu to to nagra filmik jak w nich chodzi że będą całe nogi widoczne, trochę się zastanawiałem kupiłem i wysłałem wymieniliśmy się meilami i wysłała mi filmik 2,5 minuty jak chodzi w tych butach i jak mówi do mnie sprośnie, SZOK poznałem jej pokój, głos itd, cholera tak mnie jej nogi i głos podnieciły, że nasza znajomość internetowa trwa dalej. I robie jej różne prezęciki a ona zakłada to co jej kupie i wysyła mi filmiki (kurczę bardzo mnie to kręci zawsze taką znajomość internetową chciałem mieć "ale z siostrą???"0 co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie wie ale czasem jak jej coś nowego wyśle to ona mi swoją część używaną odsyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak to wygląda? Bo to trochę rajcujące jak się podniecasz tym co dajesz siostrze, pokarz co jej wysyłasz oczywiście samo zdjęcie butów czy co tam jej wysyłasz i co ona ci używanego wysyła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My na to, że na kwarantannie ponosi cię wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawaj spikema21 kasiamixtatra89@o2.pl napisz zgadamy się nie wiesz że tutaj jak coś dziwne znaczy wymyślone i większośc hejterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e dawajcie tutaj popiszemy i pied...ol tych kondonów jak nie chcą czytać to niech nie czytają a nie komentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

specjalnie zarejestrowałam się bo w końcu coś ciekawego a nie wieczne opowiastki jak to wszystko ładnie i pięknie jest, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×