Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84Michal84

Czy pokolenie kobiet obecnych 20- 30 latek faktycznie

Polecane posty

Moje stanowisko jest dość jasne - szkoda tylko że dureń udajacy "Pana z doktoratem" jest zbyt mało inteligentny żeby to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyglada tak ze nie chca one w wiekszosci zakladac rodzin miec dzieci, coraz popularniejsze sa sex-uklady i uklady sponsorowane np mieszkanie za seks np wsrod studentek.

Jak to wyglada wsrod tych swiezych rocznikow?

Powiedzcie mi.

 

W swiezych? Chyba ci się z kiełbasą od rzecznika pomyliło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie matki nas wychowywały. Chlodne emocjonalnie skupione na własnych ambicjach. Materialistki. Potem mówią że mamy szukać bogatych niedostępnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dla mnie swiezy to powiedzmy rocznik 96-99- 2001

Haha dwie pierwsze pary liczb to moje wymiary, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
 

To trzeba związać się nie z jakimś Januszem tylko z odpowiednim facetem. Ale wtedy trzeba też coś sobą reprezentować, poza przekonaniem o własnej "wyjątkowości".

No co za złote rady. Doprawdy, mógłbyś zostać celebrytka i pisać do Przyjaciółki do kącika porad małżeńskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
 

Może nie słuszne?  Jak kobieta chce się wiązać z jakims Januszem spod budki z piwem, to niech będzie przygotowana na wszelkie konsekwencje z tym związane.

Słuszne i sprawiedliwe. A zarazem zbawienne.

A ja radzę wszystkim, żeby byli piękni i bogaci i nie popelniali żadnych błędów. Taka złota rada na sobotę.

A na niedzielę poradzę wszystkim, ze jeśli mają się przewrócić to żeby lepiej się położyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyglada tak ze nie chca one w wiekszosci zakladac rodzin miec dzieci, coraz popularniejsze sa sex-uklady i uklady sponsorowane np mieszkanie za seks np wsrod studentek.

Jak to wyglada wsrod tych swiezych rocznikow?

Powiedzcie mi.

 

nie prawda, wg mnie to zależy w jakim gronie ludzi się obracasz i skąd ich bierzesz.. zawsze jakaś 20stka czy 30stka chce ślub i dzieci, ale też zawsze znajdzie się jakaś co chce karierę, takie życie.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie prawda, wg mnie to zależy w jakim gronie ludzi się obracasz i skąd ich bierzesz.. zawsze jakaś 20stka czy 30stka chce ślub i dzieci, ale też zawsze znajdzie się jakaś co chce karierę, takie życie.. .

No nie wiem ja obracam sie wsrod tzw elity i rozwiazlosc seksualna wsrod kobiet jest bardzo duzo, moze dlatego tez ze mieszkam za granica na stale ale.... ogolnie w polsce zaczyna sie robic podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×