Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flyqpi

Jak odrbrac paczke z urzedu bez dowodu osobistego?

Polecane posty

Niedawno kupilam cos od pewniej osoby, ktora neistety sie pomylila i wyslala paczke nie do tego urxrdu pocztowego co trzeba. Nie mam mozliwosci dotarcia tam, ale mam znajomego, ktory moglby odebrac tą paczke. Czy daloby sie jakos to odebrac? Czytalam w internecie na ten temat i przeczytalam cos o pelnomocnictwie, ale chyba musialabym sama j3chac do tego urzedu, czy moglabym isc do swojego? Bo juz nie wiem co mam robic, a jak ta paczka wroci to coezko bedzie mi ja odzyskac bo ta osoba co ja wysylala nie wysle jej ponownie a pieniadze tez bedzie mi ciezko odzyskac. Co powinnam zrobic? Daloby sie jakos to zalatwic z tym moim zanjomym? Bo ten urzad jest zbyt daleko a ja nie moge wyjsc z domu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełnomocnictwo niestety jest składane osobiście na tym urzędzie pocztowym ale w przypadku takiej paczki nie jest wymagane.Ale ta paczkę może odebrać inna osoba tylko musi mieć swój aktualny DOWÓD OSOBISTY i powiedzieć że ma paczkę o numerze (powinien być numer paczki np zaczynający się na (00)123...itd lub powiedzieć że na Twoje imie i nazwisko plus adres oczywiście jak jeszcze masz ten numer paczki to możesz podać osobie odbierającej za Ciebie. wtedy urzędnik nie bedzie robić problemu.Na poczcie zapytają kim jest to może skłamać że np kuzyn/siostra nie jest weryfikowane) i podpisuje się na tablecie 'zamieszkuje z adresatem' swoje imie i nazwisko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×