Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Justyna190101

Dwie strony, jedna przyjaźń

Polecane posty

Proszę o pomo strasznie mi ciężko  z jednej strony mam przyjaciółkę z drugiej przyjaciela.Ten przyjaciel zakochał sie w mojej przyjaciółce lecz bez wzajemności. Niedawno dowiedziałam się że oczernia ją wraz z innymi.Po prostu mówią jaka ona jest egoistyczna itd podjudzają innych przeciwko I ja z tego powodu nie potrafię dalej się z nim przyjaźnić ale nie mogę mu powiedzieć prawdziwego powodu bo wtedy się dowie od kogo sie dowiedzialam to że on oczernia ją i ta osoba będzie miała problemy.Co mam zrobić  z jednej strony w głębi serca naprawdę go bardzo lubie i nadal chce sie z nim przyjaźnic ale nie potrafiię ale on wciąż nalega a z drugiej jaką byłabym przyjaciółką dla mojej przyjaciółki.Co powinnam zrobić, co powiedzieć?

.Co mam zrobić  z jednej strony w głębi serca naprawdę go bardzo lubie i nadal chce sie z nim przyjaźnic ale nie potrafiię ale on wciąż nalega a z drugiej jaką byłabym przyjaciółką dla mojej przyjaciółki.Co powinnam zrobić, co powiedzieć?

Na co on nalega?

Najlepiej byloby porozmawiac ... i wyjasnic...

Niestety w takiej sytuacji ciezko kogos nie stracic... ale  z drugiej strony jak uwazasz, ze oczernia niewinne osoby to na co komus taki znajomy, a co dopiero przyjaciel...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się