Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marc1q

Jak poderwać ukochaną dziewczynę ?

Polecane posty

Chodzi o to, że z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej pewna dziewczyna, jesteśmy co prawda młodymi ludźmi, ja mam 18 a ona 17 lat, ale gdybym teraz musiał wybrać dziewczynę z którą musiałbym być już do końca swoich dni to bym właśnie wybrał ją. Nie jest to jednak taka typowa znajomość, mianowicie ona jest moją przybraną siostrą (moja mama i jej ojciec 2 lata temu wzięli ze sobą ślub) i mam to szczęście, że moja ukochana na co dzień mieszka w pokoju obok i mogę ją codziennie widywać. Podobała mi się praktycznie od zawsze, jest ona taką pozytywną, śmieszną, trochę zakręconą dziewczyną. Podobała mi się ona praktycznie od zawsze, jednak wcześniej miała kogoś, więc nigdy o nią nie zabiegałem, ale całkiem niedawno jej chłopak z nią zerwał (...a) więc od razu pomyślałem, że mam szansę być z dziewczyną, która naprawdę mi się podoba. Oczywiście powiedziałem jej wtedy, że nie kocham jej jak siostry czy przyjaciółki, tylko jak ukochaną. Niestety jako, że razem mieszkamy to ona zna mnie też od tej trochę negatywnej strony, czyli jako takiego trochę kobieciarza (oczywiście to za mocne słowo) miałem już 3 dziewczyny z którymi mi nie wyszło, bo nigdy nie potrafiłem żadnej z nich pokochać tak jak swoją przybraną siostrę kocham od zawsze. Do tych trzech swoich poprzednich dziewczyn razem wziętych nie czułem tego co czuję do niej. Niestety z jej perspektywy wygląda to trochę tak jakbym zmieniał dziewczyny w zależności od pory roku i powiedziała mi kiedyś coś takiego, że jeżeli naprawdę czuję do niej to co mówię to mam jej to udowodnić, że muszę zrobić coś być może nawet szalonego (lubi takie klimaty jak widać) po czym nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, że ją kocham. Oczywiście zapraszałem ją do kina, a to do znajomych, a to dawałem czekoladki, a to kiedyś na jej łóżko wysypałem płatki róż z liścikiem miłosnym, powiedziała, że to bardzo miłe jednak na niej nie robi to żadnego wrażenia, powiedziała że tak każdy chłopak próbuje poderwać dziewczynę, a ja mam się postarać nietypowo. W sumie to ja już nie wiem co mam zrobić, skoro żaden normalny sposób nie działa, jednak plus jest tego taki, że ewidentnie widać, że jej się to podoba, ale niestety ubzdurała sobie, że ma być w ten sposób, że jak powie kiedyś swoim koleżankom w jaki sposób mnie poderwałeś to te koleżanki mają zblednąć z wrażenia. Jak zapytałem ją o co jej konkretnie chodzi to odpowiedziała, że to ma być mój pomysł, który ją zaskoczy, a nie jej, bo wtedy nie byłoby nic szalonego, więc w sumie ja już kompletnie nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×