Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrażliwy chłopak

To jest przykre co kobiety z sobą robią, dramat

Polecane posty

jakieś operacje plastyczne i inne durnoty, na co to wszystko, no ludzie

f.kafeteria.pl/temat-5030842-mam-30-lat-czy-istnieje-sprawdzony-sposbob-na-odmlodzenie-twarzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Też nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

poczytaj co tam wypisują

Jak dla mnie operacje plastyczne to nic złego.  Jak się ma pieniądze warto zainwestować również w siebie.  

Oczywiście że kobiety strasznie przesadzają - gdzie takie wary pontony.  Wyjdź ! Słońce zaświeci.  Wyglądasz jak goryl w biały dzień.  Ale delikatnie poprawić.  Czemu nie ? 

Operacje plastyczne są także dla ludzi którzy niestety bardzo cierpią.  Mają duże blizny np na rękach , traumę z nosem , brzuchem , rozstępami , z wieloma różnymi sprawami że kobieta się wstydzi, płacze i nie rozbierze przed mężem.  Skóra opadnięta po porodzie. Poparzenia.  Nie przesadzaj.  Nie czytam tych bzdur bo wiem swoje.  Pewnie artykuł o lalkach którym przesadnie w tyleczku się poprzewracało.  Takich to wiele widzę kaczorkow chodzby w Damy i wieśniaczki szkoda że tak statystycznie co 3 nie ma ładnej buzi i już moja babulcia ma ładniejsze rysy twarze.  Czy nie jedna zadbana babeczka na ulicy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie kobietki poprzerabiac 🧐 Osz kurde gdybym miała kasę to takie foczki by były na które nie zwracasz uwagi że szok.  Dużo kobiet ma ładne rysy twarzy , ładne nóżki nie zależnie czy 40/50 czy 30/20 +.  Dla każdego wieku coś adekwatnego.  I stylowego.  Ale czy tylko to jest ważne ? W ludziach czasem jest mało odwagi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie straszą po takich zabiegach itp to niech sobie tam poprawiają przeprawiaja co tam chcą ich sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te potwory są wytworzone z biedy. Gdy się bierze zabiegi po taniosze (a napompowanie warow czy obstrzyk czoła to najtańsze, co jest na rynku), to wygląda potem kiepsko. Żeby zabiegi były prawie niewidoczne i dawały efekty, to muszą kosztować, sorry gregory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te potwory są wytworzone z biedy. Gdy się bierze zabiegi po taniosze (a napompowanie warow czy obstrzyk czoła to najtańsze, co jest na rynku), to wygląda potem kiepsko. Żeby zabiegi były prawie niewidoczne i dawały efekty, to muszą kosztować, sorry gregory.

Oczywiście że tak . 

Kiedyś mi Pani powiedziała że żeby kobiety po jednym zabiegu oczekują ust jak Natalia Siwiec 😮 i wtedy się dowiedziałam by taki efekt był to seria zabiegów i modelowania ust.  To nie tak hop - siup.  

Na piersi nie daje się 7-8-9 Tysia trzeba mieć sprawdzonego doktora i z 15 000 dać.  To nie są tanie rzeczy.  

Jeśli dziewczyna wyda 700 zł / 800 po tanioszce na kwas do ust 🤷 Matko Boska puścić ja w ocean i nie utonie. Przecież logiczne że kwas napompuje.  Ale teraz wymodeluj takie rozmiary by jak kaczor Donald nie wyglądać.  Silikon trzeba przede wszystkim stopniowo i modelować usta na bieżąco i wciąż co jakiś czas.  

Albo :Potem czytam że ten cały AQua lifting czy jak mu to tam ..

 Kobiety płaczą bo z piersi ropa się wydostaje , trzeba tego jak najszybciej się pozbyć i piersi do usunięcia.  Idio/tki ,nic więcej.  Lekarze naciągacze.  Zrozumiem gdy znany profesjonalny doktorek zrobił błąd ! Jest co współczuć kobiecie ale tym co lecą  na tak ryzykowne zabiegi o 5 tys w dół.... Nie zrozumiem.  Jak by nie wiedziały z czym się wiąże taka operacja. Jak inne - nosa / Oka ( siatkówki np ) czegokolwiek zresztą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×