Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamproblem

Mój TATUŚ i JA

Polecane posty

Hejcia mam taki problem, jeśli są tutaj matki i ojcowie dzieci, albo dziewczyny w moim wieku to proszę pomóżcie. Więc mam z moim tatusiem bardzo dobry kontakt, świetnie się dogadujemy, bardzo sporo czasu spędzamy ze sobą razem. Nigdy nie uważałam tego za coś dziwnego, że często tato daje mi buziaka w polika albo cmoka w usta, głaszcze mnie po głowie, chce żebym siadała mu na kolankach, wchodzi mi do łazienki kiedy się myję, ponieważ się przy nim nie wstydzę. Klepie mnie czasem po tyłku żartobliwie. Robimy tak od zawsze kiedy pamiętam, ale teraz tatuś z mamusią rozwodzą się, bardzo cierpię z tego powodu, i tato przejął nade mną opiekę, ostatnio stara mi się to wszystko zrekompensować i jest dla mnie jeszcze czulszy, pozwala mi ze sobą zasypiać kiedy robimy sobie wieczorem seans filmowy. Tutaj jest mój problem, bo kiedy powiedziałam to koleżance, to się zmarwiła i mówi że to nie jest normalne. Dla mnie nie jest to straszne, chociaż wiem czym jest seks, nie posądzam o nic tatę. Dodatkowo,  jestem aktywna sportowo i trenuję badmintona, jeżdżę po całej Polsce na zawody, i zawsze kiedy wracamy do domu tata robi mi masaż ciała olejkiem na rozluźnienie. Możecie podzielić się swoim zdaniem, dziewczyny jeśli tu jakieś są, jaki macie kontakt ze swoim tatą?? Tatusiowie, czy wy też tak traktujcie swoje córki? Wszystko jest z nami ok? Proszę o rady... Ps. mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tatusiowie bardzo kochają swoje córeczki. Myślę że jak Cię nie dotyka to wszystko jest w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ćorczke i bardzo 

Ją kocham głaszczę ją i całuję ale to nie ma podtekstów . Niektórzy tatusiowie tak mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej

jetem mama dziewczynki w Twoim wieku, moja Patrycja ma 13 lat.

Jezeli cos Cie niepokoji to powinnas koniecznie zwrocic sie do dorosłej osoby w szkole Pani pedagog lub psycholog.

ja mam 42 lata wydaje mi sie ze nie wszystko tu jest do konca ok, to ty musisz wiedziec czy tata przekracza gdzies twoje granice , musisz tez kiedy bedziedziesz rozmawiac z osoba dososla powiedziec prawde cala.

jezeli masz pytania to pisz na e mail

paulakaczmarek1978@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×