Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
2nownow22

skąd drzwi do domu??

Polecane posty

cześć! mam do Was pytanie. okres koronawirusa dał mi trochę czasu, żeby domknąc temat budowy domu. no i stoimy teraz przed wyzwaniem jaka firma od drzwi bedzie najlepsza. zastanawiamy się nad takimi ze sklepow ogolnobudowlanych, bo sa przywzwoite cenowo, no i tez wybor spory. macie jakies doświadczenia? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, skąd jesteś, bo ja akurat spod Torunia, więc może moja porada będzie mało praktyczna. znajomi, którzy budowali swoje domy, powtarzali mi, żebym nie bawiła się w drzwi z takich dużych sklepów, bo często są nawet delikatnie uszkodzone, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. dlatego drzwi zewnętrzne Toruń wybrałam od Tessy (tessa.com.pl)  i myślę, że to była słuszna decyzja. teraz zmieniamy drzwi w środku i też będziemy od nich brać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć forumowicze 🙂 ja powiem tak - dużo małych firm w miastach oferuje naprawdę dobrej jakości drzwi. bo myśli się wtedy indywidualnie o kliencie, a nie masowo. i ja zdecydowanie polecam takie rozwiązania. my przy budowie wybraliśmy drzwi zewnętrzne od popularnej firmy i po dwóch zimach musieliśmy wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My u siebie mamy drzwi stalowe z KMT i jestem z nich bardzo zadowolona. Kupiliśmy model supertherm 90 - są energooszczędne. Mają bardzo wysoką izolacje termiczną. Idelanie pasują do całego domu.  Montowane były przez fachowców. Przy zakupie można starać się o dofinansowanie z programu czyste powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×