Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gerwazyli

Ktoś jeszcze lubi PiS??!

Polecane posty

Dziś w Parlamencie Europejskim PiS głosowało PRZECIWKO środkom pomocowym do walki z COVID. Nasze szpitale dostałyby 3 mld €.  PiS jest przeciw, bo im UE mówi, że planowane wybory są kompletnie niekonstytucyjne i Unia oraz żaden rząd na świecie listownie wybranego prezydenta nie będzie uznawał.

Nasz rząd wynajął za 12 mln zł z naszych podatków ukraiński samolot by przywiózł z Chin 80 ton różnych środków pomocnych w walce z epidemią (kupione za nasze pieniądze), w tym maseczki nie spełniające żadnych norm, które teraz PiS z zyskiem sprzeda obywatelom, bo muszą je mieć. No bo tak PiS-rząd zarządził parę dni temu.  Lądowanie samolotu to wielka feta, TVPiS, premier, kwiaty, gratulacje, oklaski.

W międzyczasie pani Kulczyk za własne pieniądze kupiła prawie 60 ton porządnego sprzętu medycznego, załatwiła transport za 200 tys zł z własnej kieszeni (to 60 razy taniej niż rząd, dla tych co mają problem z liczbami) i rozdaje to wszystko za darmo szpitalom. TVPiS o tym nie wspomniał, kwiatów i oklasków nie było.

W niektórych państwach politycy sobie obniżają pensje, bo nadchodzi nieuchronnie wpory kryzys gospodarczy. PiS wypłaca sobie nagrody. A w państwowych firmach? LOT na przykład ma tak, że stewardessy i piloci mają obniżone pensje, ale zarząd z nadania PiSu nadal 100% płacy...

Nie wiem, jak ciężkie upośledzenie mózgu trzeba mieć, żeby uważać, że obecny rząd robi cokolwiek dobrego dla kraju i narodu.  Bardzo ładnie kłamią i upiększają rzeczywistość w swojej telewizji i radiu, ale prawdziwy świat jest kompletnie inny.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos tego Wielkiego Rządowego Samolotu dzięki któremu Ukraina jest bogatsza: był wypełniony w jednej czwartej. Można było wziąć jeden z wielu samolotów LOTu, które stoją i kosztują, no ale taki wielki wygląda dużo lepiej w telewizji z premierem z przodu.  A że obywatele zapłacą za ten samolot 12 mln zł to jest to koszt, który premier łyknie bez problemu.

Edytowano przez Gerwazyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE wiem, jaka jest prawda i kto mówi prawdę , ostatnio czytałem na Portalu ONET, że Polska nie może liczyć na pomoc Unii Europejskiej, ponieważ na 'pomoc' NIE załapała się w określonym terminie i Polska została skreślona z listy Unijnej ,

artykuł i wypowiedź pani Róży Thun z Portalu Onet , 

 Euro posłanka oskarża obecny rząd Morawieckiego o bezmyślność i wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników , podobno istnieje prawny zapis unijny, że Unia zapłaci za powrót do Polski imigrantów z każdego zakątka naszego GLOBU w wysokości 75 procent a 25 procent zapłaci POLSKI RZĄD za powrót Polaków do Polski w trakcie ogłoszonej EPIDEMII 

i Polacy wracający z różnych stron   Świata NIE musieli wydawać własnych pieniędzy na powrót do kraju a wielu Polaków powrót do Polski kosztował sporo pieniędzy , 

Róża się rzucała na polski rząd z tego powodu, że nie znają przepisów prawnych unijnych 

ale nie zrobiła NIC aby o tym 'zapisie prawnym' Polaków powiadomić , pod warunkiem, że to jest prawda !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważna informacja dla naszych „bohaterów”. Dziś w nocy sejm uznał, że nie ma potrzeby, aby pracownicy ochrony zdrowia byli badani pod kątem koronawirusa raz w tygodniu. 

w czasie pandemii, kiedy biały personel staje na pierwszej linii frontu, narażając siebie i swoje rodziny korporacja obniża pensje wszystkim medykom bo ma takie prawo. Bez aneksów do umów z jasnym przekazem, że jeśli pójdą na zwolnienie mogą nie wracać. 

Z coraz większym zażenowaniem ślędzę ostatnio doniesienia z polskiej "linii frontu" gdzie w jednej chwili czytam o "brawach dla medyków, naszych cichych bohaterów", a chwilę później o przymusowych oddelegowaniach pielęgniarek do obozów pracy (bo inaczej się tego nie da nazwać, gdzie jedna pielęgniarka jest na 60 pacjentów) lub o zabieraniu pensji pracownikom ochrony zdrowia. 

Czy tylko Medicover Polska zabiera pensje swoim medykom? Czy w Waszych miejscach pracy biały personel dostaje jakieś premie czy muszą Wam wystarczyć brawa na balkonach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja KOCHAM PiS i pragnę z całego serca, żeby zgarnęli dla siebie i swoich rodzin wszystkie pieniądze Polaków, a ich samych zaszczepili trucizną żeby Polacy poumierali i nie mieli żadnych roszczeń ani pretensji bo jak mogą mieć pretensje kiedy będą nieżywi.

Niech wam wiil gacie błogosławi szczepionką z ciężkimi metalami i hivem w środku, czyli tym czym chcieliście nas wymordować za ochłapy z majątku gaciesa.

I za chipy i maszty 5G i program "trzy I" oraz potworne piekło inwigilacji jakie chcecie nam urządzić, szalenie was kocham i chciałbym, żeby wam było tak ciężko jak najbardziej skrzywdzonemu przez was człowiekowi.

I za morderstwa policyjne i za przesladowanie niewinnych ludzi i niezliczone oraz kompletnie absurdalne pomówienia o wszystkie możliwe zbrodnie, szalenie was kocham.

I za napuszczanie na mnie służb i robienie ze mnie modelu do ćwiczeń szkoły policyjnej żeby mnie dręczyli młodzi d.e.b.i.l.e i d.e.b.i.l.k.i chociaż nigdy nie zrobiłem nic złego, jak ja was niessssamowicie kocham. 

I za rosnące składki na zus  takie że muszę wybierać miedzy opieką zdrowotną a jedzeniem, aż mi się serce rwie na kawałki od tej chlerrrrrnej miłości wy zdziercy obrastający w miliony. 

Wy nie macie sumienia. 

NIE ZABIJAJ!!!!!! - takie podstawowe prawo boskie i ludzkie. 

Obudźcie się bo już nikt was nie popiera.

Nie damy się szczepić ani chipować.

 

Edytowano przez gosc.gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

NIE wiem, jaka jest prawda i kto mówi prawdę , ostatnio czytałem na Portalu ONET, że Polska nie może liczyć na pomoc Unii Europejskiej, ponieważ na 'pomoc' NIE załapała się w określonym terminie i Polska została skreślona z listy Unijnej ,

artykuł i wypowiedź pani Róży Thun z Portalu Onet

Nieważne skąd artykuł, to są fakty do sprawdzenia na stronach UE i naszego rządu: unijny program zabezpieczania państw członkowskich na wypadek epidemii, skoordynowane zakupy, zapasy, itp. stworzono w 2014.  Rząd Morawieckiego przystąpił do niego 6 marca, dwa dni po pierwszym przypadku zdiagnozowanym w Polsce.  I oczywiście na zakupy się załapali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przykro mi, Ukraina będzie tak samo biedna jak była☺... Ten samolot należy do ruskich. Check this out. 😉

Bardziej mi chodziło o to, że te nie pieniądze mogły zostać w Polsce, większość samolotów LOTu stoi.  Ale PiS woli wysyłać kasę np. do Rosji 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, stać nas na wszystko.  Bardzo łatwo się wydaje nieswoje pieniądze. Najpier ci je zabierzemy w różnych podatkach a potem wydamy na show: HURA! sprowadziliśmy miliony masek bez atestu, niedopuszczonych do użytku, ale w jakim wielkim samolocie przyleciały, łoł!! Róbcie selfie i podziwiajcie PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam maseczki czy samoloty - ważne że toruński grzyb dostał od rządu 117 milionów na swoje muzeum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co tam maseczki czy samoloty - ważne że toruński grzyb dostał od rządu 117 milionów na swoje muzeum!

No, tego nie popieram ni hu hu. To jest ogromny błąd.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, stać nas na wszystko.  Bardzo łatwo się wydaje nieswoje pieniądze. Najpier ci je zabierzemy w różnych podatkach a potem wydamy na show: HURA! sprowadziliśmy miliony masek bez atestu, niedopuszczonych do użytku, ale w jakim wielkim samolocie przyleciały, łoł!! Róbcie selfie i podziwiajcie PiS.

Haha Niemcy zrobili to samo, tylko długo później xD Sprawdź to.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Ja KOCHAM PiS i pragnę z całego serca, żeby zgarnęli dla siebie i swoich rodzin wszystkie pieniądze Polaków, a ich samych zaszczepili trucizną żeby Polacy poumierali i nie mieli żadnych roszczeń ani pretensji bo jak mogą mieć pretensje kiedy będą nieżywi.

Chyba pomyliłeś z PO i PSL😉, którzy wydłużyli lata pracy potrzebne do przejścia na emeryturę i zlikwidowali OFE, przekazując kasę na Grecję, bo tak powiedziała Makrela - oczywiście potajemnie i oczywiście w ramach cudownej, pełnoprawnej współpracy między członkami ue. Wizja unii wg opozycji lewackiej - oni każą - my robimy, a jak nie robimy to jesteśmy aspołeczni, dzicy, nieprzystosowani i antyeuropejscy. Jednym zdaniem: jeśli dajemy się roochać to jesteśmy git i na poziomie, a gdy walczymy o swoje to jesteśmy de/bi/lami!😂😮

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy juz dawno pokazali, że nie licza sie dla nich fakty tylko rządowa propaganda. Ze za chwile obudza sie w reka w nocniku to nikogo nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×