Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja 88

Świat nie wierzy łzom

Polecane posty

Świat nie wierzy łzom.
Szkoda naszych łez.
Świat nie wierzy łzom.
Bo za dużo jest ...
Na tym świecie łez.

Gdy przychodzisz na ten świat,
Płaczem witasz go
I gdy drogi kres
Ludzie płaczą też.
Wciąż im mało łez.
Skąd się bierze ten ...
Nieustanny - gorzki deszcz ...
Nieustanny - gorzki deszcz

Nie sądziłam że to jest disco polo 95 rocznik.  A te dzieci płaczące rozbrajają w teledysku na łopatki.  Kiedyś ludzie byli tak biedni a tak na buzi szczęśliwi . Szok.  Rzeczywiście się człowiek wzruszał - gdy dzieciątko przyszło na świat.  Gdy przyszedł ten czas wydania za mąż , pogrzeby.  Komunie.  Dobrze że namiastkę tego Pamietam gdy byłam dzieckiem. Zboże , lasy ,pola uprawne ,kawał zwierzyny , stodoły ,jagody ,grzyby.  Zimy srogie , grad ,rose na trawie   Bo bym nawet w 1 % nie czuła zapachu dawnych lat.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

PAMIĘTAM JAK MIAŁEM 4/5 LAT  I PUSZCZALI TEN TELEDYSK W  TELEWIZJII

ZAJEEBISTE CZASY...

Poważnie ? Wow.  Usłyszałam to.  Serio dużo znam z roczników 94/95/93 ale ten kawałek mnie ujął.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedyś myślałam, że on tam śpiewa "Świat nie wierzył w zło". :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kurde, kiedyś myślałam, że on tam śpiewa "Świat nie wierzył w zło". :classic_sad:

To jeszcze dobrze, haha ja kiedyś chodząc na msze święte myślałam że ksiądz śpiewając modlitwę wychowała moje imię pod niebiosa, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak poważnie wtedy bardzo często puszczali tą piosenkę w tv  dlatego pamiętam

 

To zazdroszczę dzieciństwa.  Ja w 94 r się urodziłam.  Pewnie ta piosenka się pojawiała z 4/5 lat gdy byłam mała . Dużo pamiętam tym bardziej że moi rodzice do dziś muzykę kochają np kasety Urszuli no wszelakich przebojów.  Wolkmeny.  Itp . Ale tej piosenki nie znałam . Wynalazek 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×