Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

belabela

Związek

Polecane posty

Dzień dobry.

Jestem z chłopakiem ok.5 miesięcy i ciągle mówi,że zostawię go dla młodszego i innego,że jest dla mnie za stary,że jest brzydki i gruby (jest u nas 10 lat różnicy).Jak mogę mu wytłumaczyć,że tylko go kocham takim jakim jest i nigdy go nie zostawię.

Dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kocham takim jakim jest i nigdy go nie zostawię

Moja była mówiła tak samo. Niech ją cholera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja była mówiła tak samo. Niech ją cholera 🙂

Każdy tak kiedyś mówił a wyszło jak wyszło. Słowa nic nie znaczą. Chyba ze czytasz książkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myśle ze będziesz musiała mu to mówić codziennie do końca życia bo to taki typ. 

@BoniBluBombelek nie wiedzę problemu i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy tak kiedyś mówił a wyszło jak wyszło. Słowa nic nie znaczą. Chyba ze czytasz książkę. 

Dobrze powiedziane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

@lonelyman współczuje

Dawno i nie prawda. Stało się jak się stało. Życie toczy się dalej. Co do Twojego faceta to zostaje chyba dziada zakneblować . Innej rady nie ma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzień dobry.

Jestem z chłopakiem ok.5 miesięcy i ciągle mówi,że zostawię go dla młodszego i innego,że jest dla mnie za stary,że jest brzydki i gruby (jest u nas 10 lat różnicy).Jak mogę mu wytłumaczyć,że tylko go kocham takim jakim jest i nigdy go nie zostawię.

Dziękuję i pozdrawiam:)

Wiesz co? Ludzie, którzy stale potrzebują zapewnień, że są coś warci, godni związku, zwykle są największymi toksykami. Związanie się z kimś z niską samooceną, często wiąże się ze sporymi problemami. Takie jęczenie to nie jest nawet przedsmak tego, co taki człowiek potrafi zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×