Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeKindOfMonster

Gdzie poznać babę po 30ce?

Polecane posty

 

Najpierw przelew na konto a potem drukowanie... prawa autorskie wybacz..;d

too late, wybacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuje. Oddaje adoratora z największa przyjemnością. 

Nie zasługuje na tak oddanego wiernego adoratora jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alez Nie krempuj się. Doszłam do wniosku ze wole nie mieć ich wcale. Weź. Nie daj się prosić. Ja cieszę się brakiem męskiego łajna wokół i niech tak zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

alez Nie krempuj się. Doszłam do wniosku ze wole nie mieć ich wcale. Weź. Nie daj się prosić. Ja cieszę się brakiem męskiego łajna wokół i niech tak zostanie. 

resentyment aż się leje z tego wysrywu wjeczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Czas zatrzymać tą karuzelę śmiechu. Kolorowych koszmarów, czarno białych baśni. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

resentyment aż się leje z tego wysrywu wjeczi.

Jesteś tak zabawny że aż żałosny. Resentymenty są dla takich cioot jak ty. A teraz się popłacz. Dobra ty tez wykoorwiaj nieudaczniku udający buntownika a szukający poklasku u plebsu z Kafe. Beka. Nara frajerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś tak zabawny że aż żałosny. Resentymenty są dla takich cioot jak ty. A teraz się popłacz. Dobra ty tez wykoorwiaj nieudaczniku udający buntownika a szukający poklasku u plebsu z Kafe. Beka. Nara frajerze. 

🌋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
 

Ty auto z salonu kupujesz i wybierasz wyposażenie? 

Nie. Staram się ustalić odpowiedź na zadane przez autora topiku pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety moim zdaniem już samo sformowanie "baba" w tytule topicu niezbyt dobrze o autorze świadczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

węszysz czy w taki układ którejś opłaca się wchodzić, kalkulacja opłacalności i zysku, żenada

Jakby mężczyźni tego nie robili :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autor jak chce normalną laske to musi się udać na wschód, polki są w większości zyebane do kwadratu

Zgadza się. Wyżej srają jak dupę mają. Te ze wschodniej granicy raz ,że nie mają się za pancie a dwa są o niebo ładniejsze. Ostatnio oglądałem zdjęcia dziewczyn pracowników z Ukrainy. Aż mi ślinka ciekła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadza się. Wyżej srają jak dupę mają. Te ze wschodniej granicy raz ,że nie mają się za pancie a dwa są o niebo ładniejsze. Ostatnio oglądałem zdjęcia dziewczyn pracowników z Ukrainy. Aż mi ślinka ciekła;/

A zatem lecisz na wygląd? Ukrainka może zechcieć wiadomo z jakiego powodu. Widzicie, nie myślicie głową tylko główką. A potem placz :/ Polki nie są wcale księżniczkowate, cudze chwalicie swego nie znacie. No ale jak ktoś leci na powierzchowne cechy, to tak to wygląda 🤷‍♀️ Jedźcie, zrobicie nawet w ten sposób dobry uczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
 

węszysz czy w taki układ którejś opłaca się wchodzić, kalkulacja opłacalności i zysku, żenada

Mam nieodparte wrażenie, że sądzisz po sobie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

babę to tylko w kościele.... póki nie zmienisz podejścia nie znajdziesz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
 

to po cholere zadajesz takie pytania komuś? to jest zwykłe węszenie nic więcej, jeśli odpowiedź się nie podoba to od razu ktoś jest dla ciebie śmieciem

Żeby ustalić terytorium, na którym może działać. Bywa, że wystarczy 1 słowo i osoba wpada na pomysł. 

Dla mnie to jasne, Ty za to wszędzie szwindel widzisz, ciężko z takim charakterem żyć, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×