Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jabłeczna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  539
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

62 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jabłeczna

  Mam dobrą informacje

  No oby. Jeśli ludzie będą mądrzejsi i przestaną lekceważyć...ile to osob i tak zamierza lecieć do Wloch,Teneryfy... Ale póki co,oby do piatku jak najszybciej :) Dzisiaj u mnie śnieg kilka razy padał więc z pogodą to też nie wiadomo :)
 2. Jabłeczna

  Czy w Polsce nie powinien być zakaz

  Sam siebie skrytykuj,zanim skrytykujesz inne osoby. Bo nie jestes osobą która może kogokolwiek krytykować,ty nie wyśmiewasz się z gł.upot kobiet. Ty chcesz robić z siebie typowego pajaca,trolla który karmi się takimi tekstami jak sam wypisujesz.
 3. Jabłeczna

  Czy w Polsce nie powinien być zakaz

  Dopierd...lił się do mnie,ale wszyscy wiemy że największym hejterem to jest on. Ja tylko odpisuję mu zawsze tak jak on do nas. W dodatku przykładowo wczoraj powyzywał dziewczyny. I tak nazywanie kobiet gł.upimy to hejt i wyzwisko,bo kiedy ja do niego napisałam ze głu.pi to wielki krzyk że hejtuję Res,kiedy wyzywasl ludzi i ciśnie poniżając to wszytko dobrze,Res zadowolony. Ale to on byl blokowany za hejty groźby i wyzwiska. Nie wybłyszczaj się Res już bo każdy dobrze wie kim jesteś. I co zmyślasz? Nie zakazałam pisania czegoś co mnie denerwuje. Co mnie denerwują,to denerwuja mnie twoje hejty wymyślone wpisy do wszystkich,do WSZYSTKICH,do każdego sie przywalisz. Nie potrafisz czytać prawdy o sobie,nie cierpisz kiedy ktoś pisze prawdę na temat Twojej osoby. Mało tego,zezwalasz na hejty samemu sobie,ale kiedy ktoś inny atakuje w ciebie ta samą bronią to chowasz się za wymyśleniami i oskarżeniami. Typowe.
 4. Przem już mnie nie lubi,jak przykro,tak sie przejęłam Twoim wyzwiskiem że aż wcale. Spróbuj czegos lepszego :)
 5. umow się z autorka może cię weźmie z desperacji,szuka albo bogacza albo kogoś kogo będzie jej zabawka. Whatever
 6. Ty już nie masz życia. Realnego. Dlatego tu jesteś. Buziaki kochana
 7. Klawisze Ci odpadną od ciągłego pisania tego samego :v
 8. Zapytaj jeszcze przy okazji ile razy możesz zmieniać nicki zanim Twoje IP będzie zablokowane i nie będziesz mieć możliwości wglądu na danym urządzeniu
 9. Zyczę sobie nagrody :) A tak poważnie to praktycznie każda jest dla Ciebie wzorcowym przykładem chamstwa. Zapomniałeś wspomnieć że jestes pomylony i to właśnie Ty jesteś największym chamstwem,to dzieki Tobie właśnie powstaje tu chamstwo. A tak wgl to goń się,Ciebie nie prosiłam do tablicy
 10. Zgłaszaj. Pozdrów ich ode mnie,nie zdziw się jak Cię wysmieją boś śmieszny
 11. zadne bluzgi jest pasożytem,jest od dawien dawna,tylko przeszkadza,wkurza nie tylko mnie,czemu nikt nie zrobi porządku z tym gościem?? I powtarzam nic mądrego nie pisze,tylko ciśnie każdemu,wbija igłę po to by sprowokować,no żesz Zwracam uwagę ostatni raz,bo jak nie to będę jedna z licznych użytkowników ktora zrobi spam w celu wnioskowania o zablokowania mu możliwości dostępu do tego forum. Chce siedzieć na kobiecym forum? Proszę bardzo. Tylko niech się zachowuje inaczej a nie jak między swoimi.. Nie pierwszy raz on się tak zachowuje i nic to nie wniosi dobrego.
 12. Jeszcze kilka słów a wypie.przysz z tego forum Cholero jedna,pasożycie,Ciebie nie obchodzi żadna opinia,nikogo w sumie opinia,oprócz Twojej,po uj tu siedzisz? Marnujesz swój potencjał od rana do wieczora,a możesz się grzmocić ze swoją domniemaną partnereczką ,wypad stąd,tylko siejesz jakies fermenty,ciśnienie każdemu podnosisz,NIC MĄDREGO NIE PISZESZ TYLKO PITOLISZ,homo zostałeś że tak się odnosisz do kobiet? Wybaczta,nawet homoseksualiści mają większy szacunek niz Ty.
 13. Ale wy potraficie dać sobie w pysk i zaraz znowu jest między wami dobrze. Ja nie lubię takich sytuacji jak teraz mam nieprzyjemność z tą osobą,staram sie na poczatku łagodnie,ale kiedy ktoś już zaczyna jechac od su...kur..i tymi podobnymi słowami bezmyślnie,to już się gotuję. Tym bardziej że nie ma podstaw do tego,bo ja jej nic nie zrobiłam. Nigdy. To że ja napisze że ja w wieku 20 lat nie chcę 40 latka za partnera do związku to nic złego,każdy kocha kogo chce. Nikogo nie oszukuję,nie okłamuję,nie ranię... jak któraś 20stka woli takich starszych to prosze bardzo,ich zycie. Byleby byli wporzadku i o siebie dbali i kochali,ale to nie mój świat i moje kredki i to nie znaczy że ja nie mam szacunku do starszych. Mam. A autorka,pomijając wyzwiska w moją stronę i gł.upie zarzuty,zaczęła niedawno cisnąć po niskich facetach. A Ci niscy też mają szansę,też chcą być kochani i moga byc lepsi niż Ci wysocy. Albo jej tematy: wybrałybyście bogatego czy brać dobrego chłopaka z desperacji bo nie chcę być samotna. No WTF?? A kto ma inne poglady to zaczyna od mocnych w tematacie. Ma szczęście że jestem z natury taka,że odpuszczam po jakimś czasie,inaczej jej wpisy bylyby już zgłoszone. Niech się ogarnie ,i niech przestanie też cisnąć mnie,czy inne osoby bo ona może sobie nie zdawac sprawy,ale jej zachowanie jest trochę patologiczne i przerazające.
 14. za wyzwiska typu kur...a,szma..ta...su...ka,tym bardziej że nic jej nie zrobiłam oprocz tego,że żyję i mam 20 lat xD Ale po głebokim namyślę myślę że odpuszczę xD Nie wychodzi jej i wścieka się. Nie warto zawrać sobie a tym bardziej adminom głowy. Miłego wieczoru :)
×