Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna1234567

Trudności po rozstaniu

Polecane posty

Hej, kilka miesiecy temu rozstałam się z facetem, z którym byłam 4 lata, po miesiącu on związał się z nową dziewczyna i przedstawił ją już swojej rodzinie.. 

Zastanawiam się jak to możliwe, że po tak krótkim czasie ktoś zapomina o drugiej osobie? Jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu - facet się zakochał (tym razem naprawdę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej.

Aż mi oczy wyskoczyły z orbit. Skąd wiesz, że ja przedstawił rodzinie? Jaki był powód rozstania? 

Niestety dowiedziałam się od znajomego można powiedzieć, z którym wcześniej mieliśmy kontakt. 

 

Nie dogadywaliśmy się, on śpiewał na koncertach wyjeżdżał, ja nie byłam w stanie tego zaakceptować. 

Przed rozstaniem obydwoje byliśmy zgodni, co do tego że kochamy się, ale nie potrafimy ze sobą żyć. 

 

Zastanawiam się, jak to w ogóle jest możliwe, że tak szybko przeskoczył w drugi związek.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak sama widzisz życie jedna wielka loteria i to nie jest tylko tak zetwoj mężczyzna cię zostawił Tak działa w obie strony kobiety podobnie robią nawet 70procent rozwodów rozstan jest z winny kobiet Mimo wszystko przykre to jest ale musisz żyć dalej Może kiedyś kogoś poznasz co będzie z tobą na dobre i złe nie dla urody kasy itd tylko jaka jesteś Uroda przeminie każdemu z czasem a prawdziwe uczucia miłość rodzina trwa wiecznie Szkoda ze ludzie teraz tak się bawią uczuciami innych Pozdrawiam i życzę powodzenia Nostradamus głową do góry czas leczy rany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×