Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TomekW

Kruszynko zadzwoń proszę jeżeli źle się czujesz lub potrzebujesz ze mną porozmawiać - Tomek

Polecane posty

Cześć Kruszynko,

Jeżeli jest Ci źle, źle się czujesz, stała Ci się jakaś krzywda, coś u Ciebie nie tak lub potrzebujesz porozmawiać ze mną, zadzwoń proszę. Nie pisz na tym forum sama do siebie i do obcych osób. Nie byłem tu od wielu lat. Nie czytam kobiecych forum. Trafiłem tu dziwnym trafem z Twojego powodu w 2010. Przed Sylwestrem 2019/2020 nagle otworzyły mi się w pełni uczucia do Ciebie w takiej skali, że pomyślałem, iż coś Ci się stało lub źle się czujesz. Skorzystałem z wyszukiwarki i znalazłem prawdopodobnie Twoje wpisy tutaj z wielu lat. Nie mam do Ciebie numeru komórki aby zadzwonić i spytać czy wszystko w porządku. Martwię się o Ciebie gdyż, pomimo całej sytuacji, upływu dziesięciu lat, kilkuset kilometrów odległości i faktu, że nie jesteśmy razem wciąż Cię kocham i nie potrafię tego zmienić mimo wielokrotnych prób. Mój numer znajdziesz na stronie moje firmy, a link do niej na moim profilu na LinkedIn. Jeżeli nie chcesz ujawniać swojego numeru to kup starter jednorazowy.

Tomek

 

PS: Mam prośbę do osób na tym forum, które są tu regularnie - poważna to nie żart - więc nie spamujcie tego tematu. Wiem, że tu pewnie tu wiele kobiet może szukać i pytać o Tomka, ale jeżeli natraficie na wpisy kobiety, która będzie szukała czy pytała o Tomka przekażcie jej jeżeli możecie namiar na ten wpis. Może to akurat Ona i potrzebuje porozmawiać ze mną. Martwię się czy nie cierpi lub nie dzieje się Jej jakaś krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakiej myślisz że wpisy kierowane do ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×