Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelineee

Czy ktoś z was był w darknecie?

Polecane posty

Ja bym weszła ale się trochę cykam że jeszcze znajdę jakieś treści dziwne a jestem na to za słaba psychicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłem a co

Jakie dziwne treści oprócz pedoofilskich zdjęć to nie ma tam nic takiego czego nie ma w normalnym internecie

SA chyba jeszcze gorsze rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie jest tak, że wchodzisz i od razu dostajesz pe/do/fil/ią po oczach. Żeby oglądać takie rzeczy, to trzeba tego chcieć. Ja używam do pewnych zakupów czasami, polecam. 

No w sumie racja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co to w ogóle jest ten darknet i co tam jest ?

Słyszałem o tym, ale szczegółów nie znam

Darknet to zwykły internet tylko poza kontrolą algorytmów przeglądarek i wyszukiwarek. Internet do którego mamy dostęp na codzień to tylko jakieś 10% calej globalnej sieci. Żeby laik mógł korzystać z darknetu wymagane są odpowiednie aplikacje i świadomość że komputer lub inne urządzenie może być bezbronne na wszelkie cyber ataki i wirusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Darknet to zwykły internet tylko poza kontrolą algorytmów przeglądarek i wyszukiwarek. Internet do którego mamy dostęp na codzień to tylko jakieś 10% calej globalnej sieci. Żeby laik mógł korzystać z darknetu wymagane są odpowiednie aplikacje i świadomość że komputer lub inne urządzenie może być bezbronne na wszelkie cyber ataki i wirusy. 

Kurde jeszcze wejdę na dziwna stronę i mi smutni panowie wbija na chatę chociaż na torze podobno to niemożliwe więc sobie daruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłem a co

Jakie dziwne treści oprócz pedoofilskich zdjęć to nie ma tam nic takiego czego nie ma w normalnym internecie

Przemek a na karachanie byłeś kiedyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jest niemożliwe na chwilę obecną, chociaż warto ruch dodatkowo puścić przez jakiś VPN, żeby dostawca netu nie widział, że się łączysz z siecią tor. Koleś pieprzy bzdury. 

A te Red roomy to prawda czy mit? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×