Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhbg

Uprawiałem seks z sąsiadką i ją zapłodniłem

Polecane posty

Wszystko zaczeło się rok temu. Ja miałem wtedy 20 lat a ona 43. Moja sąsiadka rozwiodła się z mężem 11 lat temu, ale ma z nim córke którą dobrze znam. Ma ona 17 lat i chodzi do szkoły w toruniu. Swoją siądke znam dobrze, ponieważ zawsze mnie lubiła można znią było zawsze fajnie pogadać. Niestety zawsze mi się podobała, ale zdawałem sobie sprawę że jest odemnie starsza i że nic z tego niebędzie. Mimo że zawsze miałem wrażenie, że ona też coś do mnie czyje. Lubiła chodzić na spacery, ale od kiedy jej córka wyjechała, nie miała z kim. Pewnego dnia szłem się przejść, ona też akurat szła na spacer spytała czy może iść ze mną, zgodziłem się. Ale jak już mówiłem zawsze mi się podobała ponieważ miała miła twarz i spokojne usposobienie zawsze była dosć puszysta, ale podobały mi się takie kobiety zwłaszcza, że miała duże biodra i pupe, do tego duże piersi. Zaczeliśmy rozmawiać, aż w końcu zapytała mnie czy mam dziewczyne. Odpowiedziałem, że nie. Po tym pytaniu zaczeliśmy o tym rozmowe na ten temat, co spowodowało że pennis zaczął mi stawać. W końcu klepnołem ją w tyłek. Ona się uśmiechneła. Przeprosiłem ją za to, ale ona też mnie klepneła i powiedziała że jej to nie przeszkadza i że mogę ją klepać do woli. Od tamtego momentu coraz częściej chodziłem z nią na spacery, aż pewnego dnia zebrałem się na odwage i powiedziałem jej co doniej czuje. Okazało się że też się wemnie potkochiwała od kiedy skończyłem 17 lat. Wtedy wróciliśmy spowrotem do domu. Na następny dzień poszliśmy wgłab lasu po czym spytała się mnie czy mam ochote na seks powiedziałem, że tak wtedy sciągneła mi spodnie i zrobiła loda. Po czym powiedziała że za tydzień zrobimy coś wiekszego. Powiedziałem jej, że za 9 dni rodzice jadą na 6 dni w góry, a ja zostaje w domu. Przez następne 8 dni się nie widzieliśmy dopiero kiedy wyjechali moji rodzice to poszłem do niej. Gdy weszłem zasłoniliśmy okna. A potem zaczeluśmy się całować najpierw zdjeła mu koszulke po tem ja jej zdjołem spodnie bluzke i stanik. Wtedy ona sciągneła mi spodnie i majtki a ja jej. Najpier zrobiłem jej minete, a potem uprawialiśmy seks przez 2 godziny. Oczywiście z zabezpieczeniem. I tak codzienie przez następne 3 dni. Potem robiliśmy to 2 razy w tygodniu. Niestety kilka razy bez gumy połtorej miesiąca później zaszła w ciąże i co mam teeaz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale przeczytałem tylko 1/3. takie wsiowe gody. a odnośnie pytania to bierz się jeszcze za córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

... i co mam teeaz zrobić.

Nic. Kompletnie nic.

Tylko dopiszę że ściemę potwierdza tekst z jej podkochiwaniem się.

Pooooozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobało mi się: "szłem" i "klepnołem", a no i jeszcze "pennis". Właściwie to zastanawiam się po kiego grzyba czekaliście, aż rodzice wyjadą, skoro ona mieszkała juz sama - córka wyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×