Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudowłosa

Przypadek czy nie, jak sądzicie?

Polecane posty

Mój pewien były ma firmę informatyczna, z której uslug korzystała moja mama jak byliśmy razem.

Milczał przez pół roku po tym jak z nim zerwałam bo był obrażony o to chyba. Ja już w sumie o nim zapomnialam i mam teraz kogoś nowego.

I nagle dzisiaj dzwoni do mojej mamy jakis obcy numer i ktoś się pyta jej czy dzwoniła, ona odpowiada, że nie zgodnie z prawdą, a kiedy wygooglowała sobie numer, to właśnie ta firma mojego byłego, z tym że telefon obsługiwał tylko on i jego przyjaaciel...
Myslicie, że to przypadek, czy jakaś cheć przypomnienia o sobie? Facet należy do takich, co jak się obrazi to na Chiny ludowe piewszy się nie odezwie, to może wybrał taki dziwny sposób, a może to  jednak jakas pomyłka?

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jakie ma to dla Ciebie znaczenie tak naprawdę?

Szczerze to nie wiem... Na tą chwilę mnie to po prostu trochę zdziwiło, co ten telefon miał znaczyć. Nie myslałam o nim już jakiś czas, a tu takie coś, może przypadek, może nie... Tylko dlaczego do mojej mamy nie do mnie? Ale on ma trochę dziwne zachowania, więc w sumie to do niego by pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale o co był obrażony?

Że z nim zerwałaś czy że  Twoja matka korzystała z usług jego firmy?

Ze zerwałam, po tym nie chciał żadnych kontaktów ze mną nawet o charakterze służbowym, po prostu obraził się i przestał kompletnie odzywać. A teraz nagle telefon do mojej matki z jego firmy po kilku miesiącach...

Są dwie mozliwości, albo moja matka zadzwoniła do jego firmy przez przypadek bo jej się wcisnęło albo coś, albo to jakas dziwna zagrywka z jego strony w celu przypomnienia o sobie, generalnie jest to człowiek dumny i on pierwszy ot tak o by się raczej nie odezwał żeby do mnie napisać czy zadzwonic po tym moim zerwaniu.

Teraz ja mam juz kogos innego, ale jednak namąciło mi to w głowie nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O charakterze służbowym?

 

Tak bo firma mojej mamy korzystała z uslug jego firmy, po rozstaniu jeszcze cos od niego chcialam służbowego, to nawet nie odpisał, po rozstaniu zerwał całkowicie kontakt jakby się obraził, sądziłam że juz nie odezwie się nigdy, choć zerwałam w pokojowy sposób i starałam się byc życzliwa- mimo że też nie bylo mi łatwo, ale uznałam, że tak będzie lepiej

 

Pewnie tęskni. Faceci kochają dłużej. Czemu znim zerwałas? 

A bo obrażał się co chwile i miał jakieś dziwne jazdy, był zazdrosny aż za bardzo, podejrzliwy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to przy Tobie   był ten telefon?

Nie, moja mama mi powiedziała o tym, ale znam ja na tyle, że raczej nie kłamała, zresztą ona by nas nie chciała raczej swatać bo i średnio go lubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie sie z nim ryćkała  i akurat  zadzwonił w nieodpowiednim momencie.

CO ci miałą Matka powiedzieć? Że sie ryćka z kontrahentem, który jest twoim facetem?

Chyba za dużo sie ukrytej prawdy naoglądałaś 😉 Po pierwsze moja mama to nie taki typ kobiety co by podrywala moich facetów, a po drugie, to nie widziałam żeby cokolwiek ich do siebie ciągneło, nawet flirtu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A masz zdjęcie swojej mamy?

Moja mama i mój ojciec akurat są zgodnym małżenstwem, więc daruj sobie bo akurat nie wierze w taki dziwne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój pewien były ma firmę informatyczna, z której uslug korzystała moja mama jak byliśmy razem.

Milczał przez pół roku po tym jak z nim zerwałam bo był obrażony o to chyba. Ja już w sumie o nim zapomnialam i mam teraz kogoś nowego.

I nagle dzisiaj dzwoni do mojej mamy jakis obcy numer i ktoś się pyta jej czy dzwoniła, ona odpowiada, że nie zgodnie z prawdą, a kiedy wygooglowała sobie numer, to właśnie ta firma mojego byłego, z tym że telefon obsługiwał tylko on i jego przyjaaciel...
Myslicie, że to przypadek, czy jakaś cheć przypomnienia o sobie? Facet należy do takich, co jak się obrazi to na Chiny ludowe piewszy się nie odezwie, to może wybrał taki dziwny sposób, a może to  jednak jakas pomyłka?

Co o tym myślicie?

ale po co to roztrząsać? Masz nowego faceta, nim się zajmij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

Twoja mama jest klientem, wiec jej numer widnieje w tej firmie w bazie klientów, uważam, ze nadinterpretujesz i to był przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoja mama jest klientem, wiec jej numer widnieje w tej firmie w bazie klientów, uważam, ze nadinterpretujesz i to był przypadek.

Chyba, że ktoś pomylił jej numer w bazie z innym, ale mimo wszystko jest to dziwne jeśli nie mieli od dawna kontaktu. Mnie w kazdym razie "przypadkowe" kontakty od bylych wydają się przeważnie próbą zwrócenia uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×