Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Przez przypadek zaprosiłam do znajomych na fb znajomego ale anulowalam

Polecane posty

Przecież jest Twoim znajomym to co w tym złego ? Chyba że się nie lubicie to się domyśli że nie fart 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież jest Twoim znajomym to co w tym złego ? Chyba że się nie lubicie to się domyśli że nie fart 😀 

No się nie lubimy, ajj. Wyjdzie ze stalkowalam profil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No się nie lubimy, ajj. Wyjdzie ze stalkowalam profil 

No właśnie , domyśliłam się o co Ci chodzi.  Że pomyśli że Go/ Ją obserwujesz.  Nie przejmuj się.  Na FB wciąż wyskakują propozycje do znajomych jeden po drugim .. i czasem jak konto miałam to było nie zależne ode mnie że nawet jedząc kanapkę ,machlam palcem i nagle wstukało się - zaproś 😮 2 dni i zapomni . O ile w ogóle zwróci uwagę.  Tyle tych powiadomień każdego dnia.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy. Po to ludzie zamieszczają rzeczy dla publiki żeby inni go oglądali. Pretensje w związku ze „stalkowaniem” można sobie w związku z tym włożyć między jaja. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na litość nie używajcie słowa stalking w przypadku oglądania ryjów na fejsie bo to zdecydowane nadużycie. Stalking jest bezprawny. I karalny. Oczywiście ten prawdziwy. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak każdy. Po to ludzie zamieszczają rzeczy dla publiki żeby inni go oglądali. Pretensje w związku ze „stalkowaniem” można sobie w związku z tym włożyć między jaja. 

Dokładnie.  Na portalach społecznościowych to czy się kogoś lubi czy nie trawi to i tak się bacznie obserwuje.  Taka natura i ciekawość człowieka.  A jeśli ktoś dodaje zdjęcia , filmy to nic dziwnego że największy wróg także zobaczy.  W zasadzie czemu by miał nie zobaczyć ? 😄

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie ale każdy mówi ja nie skąd. A ja tak i możecie mi naskoczyć na pompkę. Chociaż znudziło mnie oglądanie fejk życia i czytanie mądrości z dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - wiecznie cudze życie przeglądać mimo że w ciągu godziny człowiek przeleci cała tablice to z góry na dół tak 10 razy + w ciągu dnia.  Zero własnego życia , pomyslu na to życie . Bez sensu.  Lepiej porządkować własne sprawy każdego dnia.  Niż widzieć jak Bolek i Lolek właśnie odpoczywają w Egipcie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się wyświetloc, sam kiedyś polubiłem posta koleżanki i od lubiłem, mam dwa konta sprawdziłem jak to działa. Po odlubieniu nie zostaje ślad chyba że ta osoba by przeggladala fejsa w tym mmomencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

powiedz mu prawde zamiast kombinować

Złote rady jaszczomba naczelnego Kafe głomba. Dzierży swoj tytuł dumnie i nawet nie wie ze jest durniem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×